Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita danadana's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    20
    Vreau sa il duc pe Danut la cresa insa mi-au cerut o serie de analize printre care si coproparazitologic. El a avut giardia acum o luna si jumatate, daca ii va iesi iar la analize asta inseamana ca nu o sa il primeasca la cresa?

Si ce vroiam sa va mai intreb...cam ce ar trebui sa le intreb despre cresa, este cu program prelungit de la 6 la 6.

Floricica Nou Venita diana.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    18
    Dana mie una mi se pare normal sa nu il primeasca daca are girdia. Gandeste-te cum ar fi ca el sa fie sanatos si sa il iei de la cresa cu giardia pe care a luat-o de la alt copil?

Ca intrebri ar fi asa:

Daca sunt penalizari pentru intarzieri fie cand il duci dimineata sau cand il iei seara

Ce program zilnic au, cu masa (si care este meniul, au bucatarie proprie sau catring), somul (cat si cand sunt pusi la culcare), cand si cat ies afara si ce activitati au acolo

Ingrijirea: cine ii duce la toaleta, daca nu stiu sa faca la toaleta cine se ocupa de schimbat scutelele

Daca exista un accident cu copilul (sau prezinta simptome de greata, varsaturi, raceala) care este procedura

La fel si siguranta, cati supraveghetori au si nr de copii supravegheati de o persoana, cum se face "predarea" copilului. De exemplu, la noi nu iti da copilul decat pe beza buletinului iar daca trimiti pe altcineva sa ia copilul nu i-l dau (chiar daca copilul recunoaste persoana ca fiind "X" pana nu suntem sunati eu sau daca nu raspund eu, sotul).

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    toate intrebarile de mai sus pe care le-ai spus tu diana la noi sunt spuse in momentul cind il inscrii,eu una nu am avut ce intreba deja mi_au spus ele totul frara sa intreb eu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari