Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adina.popescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2009
    Postari in forum
    32
    Buna fetelor, va citesc de multa vreme, insa n-am avut inca curajul sa va scriu. Acum am tras aer in piept si am zis sa va intreb pentru ca voi mereu sunteti documentate si veniti cu o parere informata. Desi am inteles ca ar fi o treaba mai veche, mie recent mi-au ajuns la urechi ca sunt multe anunturi in mica publicitate si nu numai cu oferte de ingrijire bebe la bona acasa si nu la domiciliului parintilor. Din ce aud, este o idee deja luata in calcul de mai multi. Nu cred ca ar putea inlocui gradinitele sau cresele, desi la acestea cu greu obtii un loc...Ma gandesc ca daca totusi imi duc bebela intr-un loc, macar sa o fac undeva unde se poate juca cu alti copii, unde mai poate invata lucruri. Daca sta doar cu bona acasa, am senzatia ca nu se va dezvolta chiar ok.

Floricica Nou Venita teo.ana's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2009
    Postari in forum
    6
    Buna, Adina!
    Eu nu am inca un bebe... decat in burtica , dar sunt hotarata sa nu apelez la bona! e drept ca pe mine ma pot ajuta si parintii si socri, dar vreau ca bebe mic sa mearga la cresa sa invete sa socializeze, plus ca la cresa copiii invata multe lucruri noi si frumoase. si, cum spuneam, daca eu nu voi putea merge sa-l iau si sa-l duc la cresa, apelam la bunici, care sigur se vor bucura sa stea cu nepotelul.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari