Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita giorgiana1's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2008
    Postari in forum
    35
    nu-stiu ce sa ma fac cu piticul meu ca nu-i plac dulciurile deloc ,stiu ..o sa-mi spuneti ca sunt o fericita dar mie imi pare rau pt ca fac mai mereu prajituri si nu vrea sa guste deloc cum simte dulce intoarce capul si cred ca ar fi bune ca sunt facute in casa sunt sanatoase nu?prefera sa manance stixuri sunt preferatele lui piticii vostrii papa dulciuri?

Floricica Nou Venita amarus's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2008
    Postari in forum
    225
    Nici Alex nu papa dulciuri. de nici un fel.am facut in casa si placinte, budinci, chec, papanasi, etc si nu vrea de nici un fel. am incercat sa-i dau cate un cubulet de ciocolata, dar ma refuza! deocamdata nu-i plac.
    ...asta pana or mai creste... ca nu prea am vazut copii care sa nu prefere dulciurile.
    am observat ca-i plac gusturile sarate (cu toate ca nici acum nu-i sarez mancarea)! dar cind prinde cate un sticks nu-i mai da drumul.

mother
    Guest
    daca tu imi argumentezi de ce sunt sanatoase dulciurile promit ca ii dau si eu...
    mai ales ca vad eu ca bb tau e micutz....

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    eu zic ca e foarte grav ca nu vrea dulciuri, ai vorbit cu un doctor? dar chips-uri vrea? sau pe-astea le vrea ca nu sunt dulci?

nicole13
    Guest
    cum sa fie grav ca nu vrea dulciuri...nicidecum nu-i o problema care sa necesite sfat medical?!!!

asa cum spunea si andreeacta ,puteti argumenta necesitatea dulciurilor in alimentatie?

ce varsta are copilasul?daca papa fructe, cereale...

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    eu am glumit, am presupus ca se vede asta. mie mi se pare ciudat ca se deschide topic cu o asemenea 'problema'. sa zicem ca am facut haz de 'necaz'

Floricica Veterana shtrengaritza's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2008
    Postari in forum
    11.364
    prea tare aceasta "problema"...pe bune...:))))))

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Georgiana , bebele tau stie mai bine ca tine....intrebare:de ce tii neaparat sa-i dai dulciuri??

nicole13
    Guest
    aha...am inteles!dar stiam ca asta se face la gica, nu aici!

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    pai daca faceam la gica nu vedea mamica, speram ca vede ironia din context. peste cativa ani se va deschide un topic unde intrebarea va fi: ce ma fac cu copilul meu ca nu vrea decat dulciuri?

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    corect

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari