Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita luciana.b's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    11
    Fetelor am nevoie de staturi ca nu stiu ce sa ma mai fac cu Mircea canu vrea sa mai manance deloc. Asa dintr-o data nu mai primeste decat laptic si la 2 anisori ai lui ma indoesc ca se mai satura doar cu laptic toata ziua. Nu are rosu in gat este ok insa nu vrea sa pape. Ce sa fac?

Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Salutare, Luciana!
    poate baietelul tau trece printr-o pasa mai proasta (gen iesitul maselelor) sau s-a plictisit de meniul pe care-l faci.Asa am patit si eu cu fetita mea, am observat ca ii place mult supa de carne cu taitei, piept de pui si zarzavat si am facut enorma greseala sa ii dau destul de des, cam de 3 ori pe saptamana.Drept raspuns s-a scarbit si avea impresia ca fiecare mancare e aceea supica.Acum m-am lecuit...si....ii dau zilnic altceva.E foarte greu, dar ma straduiesc.Nu ai precizat cat timp are Mircea, daca e mai maricel poate poti comunica cu el...
    Sper sa vii cu noutati, mai vorbim.Sanatate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari