Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita speranta's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    28

Lipsa apetitului

Topicul este raspuns la articolul Lipsa apetitului

buna ;si eu am probleme cu baiatu,are 4 ani acum ia-m facut analizele si ia-u iesit bine da-r tot nu maninca ,la 2 sau3 zile debea daca manica supa sau ciorbita in schmb ii plac sendvis,sau biscuiti ,el este dependent de biberon na-m unde sa-l duc ca -sa il scot da-r bea vro 3 biberoane are 13kg, 113cm eu zic sa-l ma-i las si sa vad cum evolueaza ? VITAMINE ia-m dat .da-r tot de geaba Multumesc.

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    ok, dr. lui ce a zis sa-i dai vitamine? are probleme demult cu mancatul...robert al meu are 1si8luni si ae 12kg.schimbai felurile de mancare..da-i un gratarel,sau fai frigarui din fructe...deci ceva sa-isara in ochi,mancaruri ochioase sa-ti ia ochii vezi ca este subiect la noi cu mamici gospodine...orienteazate de acolo.... bafta

Floricica Nou Venita &reea's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2009
    Postari in forum
    1
    Buna! Dragele mele sunt noua pe aici, dar cu o problema veche. Fetita mea in varsta de 6 ani refuza orice fel de mancare. Am incercat tot felul de meniuri care mai de care mai colorat mai gustos - fara efect asupra ei. Analizele ii sunt bune insa lipsa poftei de mancare dauneaza sanatatii, tot timpul contacteaza raceli, imunitatea este foarte scazuta. Am incercat cure cu Multisanostol cu calciu, Tonotil N, Ecoflorina, Minimartieni, Pikovit, Ulei de peste, nu cred sa mai existe tratament pe piata si sa nu-l fi incercat. Va rog insistent sa imi dati un sfat pentru ca am ajuns la disperare.Are 19 kg este foarte slaba iar la masa abia daca ia 2-3 dumicati. Daca cunoasteti ceva cu adevarat bun pentru pofta de mancare sau ceva pentru imunitate va rog din suflet sa imi spuneti si mie.
    Va multumesc insistent!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari