Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita xandra.rux's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2009
    Postari in forum
    12
    Cum s-au impacat copiii vostri cu laptele Nestle Junior? Ca am auzit si ceva opninii cum ca multi copii nu l-au tolerat si au foacut indigestii si tot soiul de neplaceri

mischa2000
    Guest
    foarte bine.
    in plus e mult mai bun la gust.

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Noi deja suntem la Nestle junior 2 plus,este excelent,Anisia il adora si n-a avut nici o problema cu el,nici cu cel unu plus... Il recomand cu incredere!

Floricica Senior krissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2008
    Postari in forum
    3.803
    Si la noi a mers bine cu Nestle Junior! I-a placut Dariei si nu a avut nici o problema.

Floricica Nou Venita bimba's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    16
    eu i-am dat dariei san pana la un anisor.apoi am trecut pe nan dupa aceea pe nestle junior.acum are doi anisori si tot nestle junior papa.i-a mers excelent.il recomand cu placere

Floricica Senior ghizza's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    4.620
    Buna! si noi bem tot lapte Nestle 2+....f bun , iltolereaza f bine, nu avem probleme.....am de gand sa i dau pana

Floricica Senior ghizza's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    4.620
    Buna! si noi bem tot lapte Nestle 2+....f bun , iltolereaza f bine, nu avem probleme.....am de gand sa i dau pana

Guest
    baietelul meu s-a impacat foarte bine,desi la vremea respectiva avea niste probleme legate de digestie...de-aici si temerile mele privind schimbarea formulei de lapte!eu zic ca-i poti da linistita!

cand am facut trecerea de la Milumil la Nestle,am intrebat si eu pe ici,pe colo, cum sta treaba...n-am primit raspunsurile asteptate,ba mai mult...asa ca,iti vor prinde bine parerile noastre!mult succes!

Floricica Nou Venita ramonelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    2
    si fetita mea Emma il tolereaza f.bine si nu doar asa....cand vede sticluta se duce si i-a pozitia de "papat"...e tare nerabdatoare...eu ii mai dau si san dar doar seara...asta pana mai trece iarna ...

Floricica Cu Vechime cristinica26's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2008
    Postari in forum
    5.948
    Noi am facut trecerea la Nestle Junior 1+ acum o saptamana si e ok, il tolereaza foarte bine, am baut formula de la Nestle de la cateva luni si n-am avut nici o problema

Floricica Nou Venita cayena55's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2010
    Postari in forum
    4
    Salut! Cristi al meu are 1 an i 9 luni.Inca de la nastere ii dau lapte praf de la Nestle.Acum papam nestle junior1+ si nu avem probleme deloc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari