Ultimele discutii din forum
    mother
    Guest
    M-am hotarat si eu intr-un final sa incep intarcarea... nu vreau sa o fac deodata pt ca nu vreau sa iau pastile... as vrea progresiv, daca s-o putea....

ma chinui pt moment sa il invat sa adoarma fara tzitzi... azi e a treia zi si tot rau e... circul de pe lume... in schimb peste noapte ii mai dau o vreme..pana mi se mai reduce lapticul...

intrebarea e: voi cum ati procedat? si daca ati reusit far pastile...

Floricica Nou Venita wanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    211
    buna andreea!
    nu stiu daca o sa poti suporta intarcarea progresiva, cei peste un an deja sunt mai smecheri , fac circ si nu uita asa de pe o zi pe alta ca azi i-ai dat sa suga la culcare si maine nu...

mother
    Guest
    pai nu asa... nu-i mai dau la culcare deloc.... doar peste noapte...

Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    211
    eu am intarcat fata la 1 an si 7 luni BRusc, am lasat sa treaca postul ca tt lumea zicea ce nu se intarca copiii in post, dar mie imi era ca nu prea imi venea sa o intarc ca stiam ca urmeaza show-ul...
    nu i-am dat seara la culcare ca practic la ea asta era problema nu adormea decat la san, cand am vazut ca se poate si fara...salutare

Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    211
    aaa si nu am luat pastile deloc...am avut sanii mai tari 3 zile, am avut tot timpul in sutien patrunjel verde, nu stiu cam cat sa apreciez ca era..cred ca mai mult de o legatura in fiecare cupa
    am pus si frunza de varza intr-o seara ca nu mai aveam patrunjel dar m-au durut sanii dimineata, erau ttensionati, nu am vazut sa aiba macar acelasi efect ca patrunjelul

mother
    Guest
    noi avem mai multe probleme :))) nu adoarme nici ziua nici noaptea fara.. si se trezeste si de o mie de ori noaptea...
    am mai citit niste articole si vad ca e bine cum m-am gandit eu...
    era si mai bine daca ii dadeam lapte praf inainte de supt o vreme... dar si pe ala abea l-a acceptat, de 3 zile...

mother
    Guest
    wanu si ai luat pastile?

mother
    Guest
    scuze apoi am vaz... tare chestia cu legatura de patrunjel... mai auzisem da uitasem... thx

Membru inregistrat la
    02.06.2009
    Postari in forum
    211
    pai tocmai ti-am zis...NU

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Andreea , de ce vrei sa incepi intarcarea?

mother
    Guest
    1.pt ca am de facut mici tratamente si nu vreau sa ii transmit vreo minune in laptic..

2.are 1 an si 4 luni si e disperat dupa tzatza... daca imi mai ia o luna sa il intarc definitiv e destul...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari