Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita claudian's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.02.2009
    Postari in forum
    22
    Baietelul meu Claudiu de un an si 3 luni refuza sa manance de cateva zile bune. Mananca dimineata un biberon cu lapte si cam atat, peste zi abia daca il mai pacalesc cu o lingurita-2 de ceva mancare. Am fost cu el la pediatru si a zis ca nu se poate sa nu manance. AM fost si la alt medic are mi-a dat sa ii dau vitamine,,,ii dau si nimic...cum sa il fac sa mamance pt ca imi este teama ca se va slabi rau sistemul imunitar si pe vremea asta o raceala e tot ce ii lipeste

Floricica Nou Venita neliganea's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2009
    Postari in forum
    1
    si eu am aceeasi probl cu fetita mea. Are 2 ani si nu stiu ce sa mai fac cu ea sa manance...daca afli vreo solutie poate-mi spui si mie.Si eu i-am dat vitamine dar nu prea au efect...mancarea...parca nimic nu-i place

Floricica Nou Venita daria08's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.10.2009
    Postari in forum
    17
    sa stiti ca si fetita mea care are un an si patru luni nu prea vrea sa pape.totusi mananca numai ce i place:casacaval, iaurtel, mar, banana, unt, racituri in general.insa nu mai vrea carnita si supica care sunt atat de importante.dar baietelul tau nu vrea nimic? chiar nimic? trebuie pacalit. la mn mai merge cu metode de genu uite papa papusica papa si fetita sau desene animate dar nu mereu.pofat buna!!!!!!!!!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari