Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    buna fetelor.eu in general ii dau copilului meu,un baietel minunat de 1 an jum,mancare gatita in casa.nu sunt de acord cu salam,carnati,costita afumata,pt copil.eu ii gatesc supita de pui,de legume,si din cand in cand ii dau si ciorbita de perisoare,chiar si cu o perisoara.perisoarele le fac din piept de pui,ca e mai slab si ajuta la digestie.mai mananca piure facut din cartofi,nu din fulgi,cum mai fac unii,mancarica de cartofi,sosulet,imi mananca cepa cruda cu ousor moale.nu e mofturoas la mazare,nu i-am dat pana la 1 an si 3l.de curand mananca si vinete tocanita,chiar si salata de vinete cu ceapa,cu maioneza si de 2 sapt am inceput sa-i bag fasolica in meniu,nu e mofturos deloc.nimik nu mi-a refuzt.si la prajiturele,nu fac decat cheg sau pandispan de casa,si cozonac.e inebunit upa ele.voi ce gatiti pt pici?va pup

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    imi era teama de la fasolica sa nu se baloneze sa-l doara burtica,dar n-am avut probleme cu el.sunt mandra de el

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    eu nu i-am dat inca fasole si vinete , nici cu dulcele nu exagerez, adica biscuitei si o jumatate de prajirura cred ca a mancat pana acum, ciorba o mananca de la noi , in rest ii gatesc separat.nici noi nu ii dam preparate din carne din magazin.mananca bine casul de vaca cu rosii.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari