Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita luci.bebe's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    15
    Luciana cam de o luna a inceput sa nu mai manance asa de bine in schimb cere apa tot timpul si noaptea se trezteste pentru apa iar uneori ii miroase gurita uarat dimineata. Mi-e foarte teama sa nu fie vorba de diabet infantil. La medic abia saptamana viitoare putem ajunge. Din exeprienta voastra ce credeti ca poate fi?

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    sper ca ai ajuns intre timp cu ea la dr. intradevar seamana cu diabetul....doamne fereste, sper ca s-a infirmat

Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Rau nu e ca bea apa, rau e ca nu mananca! Obligatoriu trebuie sa ajungeti la medic. Va dorim sanatate!

Floricica Senior pnik13's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2008
    Postari in forum
    3.991
    Cel mai bine ste sa astepti raspunsul avizat. Degeaba imi dau eu cu parerea. Multa sanatate!

Floricica Nou Venita lavy_david's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2010
    Postari in forum
    26
    cat timp are fetita ta luciana?
    si lui david ii place apa,ii dau eu dar cand trebuie...e inca micut si nu stie sa ceara...
    eu stiam ca copilasiilor le place f mult apa...

Floricica Novice mihaelarascu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2007
    Postari in forum
    380
    Antonia a descoperit acum siropul Bem-bem, era o formula pe cand eram noi copii - un sirop numai din legume si fructe, bea din el in nestire, ca o rata, nu mi-am facut probleme pentru ca si mananca bine!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari