Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita pure_pink's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2009
    Postari in forum
    15
    Suntem in cautare de tricicleta pentru Corina care in martie va implini 2 ani. Problema este ca ea este mititica de statura si in putinele locuri in care am gasit cateva modele de tricilete am constatat ca nu sta bine nu ajunge la pedale si vrea neaparat cu pedale sa faca ea miscare nu sa o impingem noi. Stiti veun loc unde gasim multe multe tricilete poate reusim sa ii gasim si ei ceva pe masura?

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Eu abia astept sa-i cumpar una pe care am vazut-o in Auchan (dar probabil peste un an): nu este din aceea care poate fi impinsa; are o forma un pic ciudata - roata din fata este mult mai mare decit celelalte - , parca ar fi un chopper. Ce mi s-a parut foarte interesant la ea este ca datorita pozitiei in sa (piciorele copilului stau in pozitie oblica, nu verticala ca la majoritatea), copii pareau a pedala cu foarte mare usurinta.
    Problema ta (copil micut de inaltime) cred ca va fi greu de rezolvat, pentru ca mi se pare ca oferta este foarte slaba. In afara de cea despre care am vorbit, nu am mai vazut decit un singur tip (si parca au dimensiune unica), cele precizate de tine...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari