Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita pavirina's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2011
    Postari in forum
    2

Pixul fermecat

Salutare tutror celor cu pici si celor ce isi asteapta picii sa apara pe lume. Vreau sa imi zica cineva ceva despre pixul fermecat. De curind am luat si eu unul si sunt tare multumita de el, dar vreau sa intreb si eu cum facem sa suplinim materialele???? din pachet, ca fimio deja le-a zapacit, stim deja toti din casa cintecele de acolo si povestile, si parca as vrea o completare, dar sincera sa fiu nu stiu cum. Daca poate cineva sa am ajute, as fi foarte recunoscatoare.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Poti sa ne dai mai multe detalii despre ce pix este vorba ca eu nu am auzit de asa ceva pana acum...

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    O fi vorba de asta?
    dar....e super scump..cine isi permite??

Pixul Fermecat - Magazin

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    sau vrea sa se dea mare....na ...cine isi permite.....toata lumea cred.....

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Citat Postat de nicodimionelia Vezi mesajul
    sau vrea sa se dea mare....na ...cine isi permite.....toata lumea cred.....
    da draga mea..si eu imi permit...sigur..hmmm..de unde d-zeu sa dam atatia bani pt asa ceva..cand noi abia ne descurcam..

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Valeu ce preturi!!!! Acu am vazut!!!!!!!

Floricica Nou Venita pavirina's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.02.2011
    Postari in forum
    2
    Eu l-am achizitiona cu pret mai mic decit vad acum afisat, la inceput lui fimio nu prea i-a trezit interesul, insa acum ii place mult. Nu era vorba de lauda, eu pur si simplu am o problema cum as putea completa materialele, dar se pare ca am rezolvat-o si cu asta. Stiti, daca stai sa gindesti din punct de vedere financiar, e o investitie, dar in comparatie cu meditatiile de engleza sau lingivistice, iese super ieftin, si plus la tot e si distractiv pentru cei mici. Merita.
    Modificata de pavirina; 11.02.2011 la 10:48:58.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Nu se incarca pagina cu jocul pixul fermecat......dar cred ca am vazut si la noi ceve de genul asta si e tare scump si aici, vreo 30 euro.

Floricica Avansata swedeza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2009
    Postari in forum
    1.432
    Noi avem varianta Leapfrog. E intr-adevar scump dar merita investitia. Am ales aceasta varianta pentru ca la sistemul asta sunt zeci de carti puse la vanzare. Pentru pixul fermecat nu exista alte materiale (carti) fabricate. Exista in lucru un dictionar ilustrat care va fi pus spre vanzare in aproximativ 2-3 luni.
    Modificata de swedeza; 12.02.2011 la 09:42:36.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari