Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta Hayeti's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068

FasTracKids

Salut mamici,

Una dintre mamicile casutei in care "activam" noi pe forum isi duce bebelusa la FTK.
    Ieri a fost prima oara cand am avut curiozitatea sa intru pe site-ul lor si sa incerc sa aflu "cu ce se mananca"...
    Voi ati mers cu copii la programul acesta? Cat costa un modul si cat dureaza?
    Am vazut ca au programe si pt. copii mici...:signing" spre exemplu ii invata sa se exprime prin semne inca de la varsta la care nu stiu inca sa vorbeasca....
    Ma intreb daca micul meu tero, acum de 1 an si 3 luni, va putea fi strunit sa participe la un astfel de program...sau dupa ce va intoarce totul cu fundul in sus acolo, va vrea sa plece

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Buna,eu am fost acolo cu pitica mea pentru un casting.Cand am trecut pe acolo erau foarte multi copii,unii foarte mici de 1 an si jumatate-aproape 2.Mi s-a parut foarte ok,am si zis ca o voi aduce si eu pe Cassiana cand va mai creste putin sa vedem cum o sa se acomodeze....eu zic ca merita incercat,totul arata destul de bine...de bani,nici eu nu stiu cat costa,ai putea sa le dai un mail sa ii intrebi...Daca aflii mai multe detalii sa ne spui si noua.Pupici

Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Citat Postat de ssinziana Vezi mesajul
    Buna,eu am fost acolo cu pitica mea pentru un casting.Cand am trecut pe acolo erau foarte multi copii,unii foarte mici de 1 an si jumatate-aproape 2.Mi s-a parut foarte ok,am si zis ca o voi aduce si eu pe Cassiana cand va mai creste putin sa vedem cum o sa se acomodeze....eu zic ca merita incercat,totul arata destul de bine...de bani,nici eu nu stiu cat costa,ai putea sa le dai un mail sa ii intrebi...Daca aflii mai multe detalii sa ne spui si noua.Pupici
    Ma voi programa la o lectie demonstrativa si va spun, cu mare drag...

Pupam si noi...si va dorim crestere frumoasa !

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    buna seara, eu mi-am dus fetita la FTK, dar mi s-a parut prea mica la 9 luni, apoi am facut o pauza din cauza iernii (mi-era tare greu sa ajung, mai ales ca sunt singura, sotul meu fiind plecat in strainatate), urmeaza sa o mai duc pe pitica dupa Paste; costa 200 ron / luna, pentru copiii peste 1 an si cateva luni chiar merita, daca va permiteti...

Membru inregistrat la
    29.06.2011
    Postari in forum
    1.068
    Citat Postat de flavia69 Vezi mesajul
    buna seara, eu mi-am dus fetita la FTK, dar mi s-a parut prea mica la 9 luni, apoi am facut o pauza din cauza iernii (mi-era tare greu sa ajung, mai ales ca sunt singura, sotul meu fiind plecat in strainatate), urmeaza sa o mai duc pe pitica dupa Paste; costa 200 ron / luna, pentru copiii peste 1 an si cateva luni chiar merita, daca va permiteti...
    Doar atat, mami Flavi ? Cred ca tine si de programul la care te inscrii...am vazut pareri care spuneau ca au platit cam 250 RON in 2008, ma indoiesc sa se fi ieftinit...
    Oricum, pt. Bucuresti cel putin, inteleg ca programele enumerate in lista lor de activitati nu sunt accesibile in toate centrele si in mod cert au alt pret de la un modul la altul..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari