Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita speranta's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2007
    Postari in forum
    28

Cum sa-i invatam pe copii sa imparta jucariile?

Topicul este raspuns la articolul Cum sa-i invatam pe copii sa imparta jucariile?

Subiectul este f bun; da-r ce facem cind el este invatat de acasa ,da-r de cind este la gradi nu ma-i vrea sa imparta? sunt 2 copii f f rai in cl. Am vorbit si cu doamna si tot de geaba numa cu sorisa imparte; de cind la-m dat la gradi; a invatat si lucruri bune si rele. Am inteles ca acei copii sunt bolnavi si psihologul le-a spus parintilor sa-i aduca sa se invete co grupuri au o boala cam grea eu na-m nimic cu ei atita timp cand nu se ia de el. Desi am avut prob. la inceput il tot musca intr-na sau il scuipa si incepuse si el sa scuipe la-m certat eam zis ca nu-i frumos si an teles as avea ma-i multe de spus ;ce ma sfatuiti baiatul meu are 4 ani. multumesc

Floricica Nou Venita peta's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    38
    Daca ai putea sa il muti in alta grupa sau la alta gradinita ar fi ideal. Din ce spui imi dau seama ca este influentat negativ si este posibil sa isi formeze niste obiceiuri greu de eliminat. Grija mare si bafta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari