Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

CONCURS: Copiii si magia circului (6)

Copilul.ro si Circ & Variete Globus va invita la concurs!

Spune-ne ce sport ii place cel mai mult copilului tau si esti inscris in concursul nostru!

Premii:
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de sambata, 26 noiembrie, ora 15.00;
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de duminica, 27 noiembrie, ora 15.00;
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de duminica, 27 noiembrie, ora 18.30.

Circ & Variete Globus organizeaza, incepand cu 15 octombrie, “Galele Circului Editia a-XI-a”, spectacol concurs, care continua traditia inceputa in urma cu 11 ani.

Galele vor continua pana pe 18 decembrie 2011, in fiecare sambata la ora 15.00 si in fiecare duminica la orele 15.00 si 18.30.

Perioada de desfasurare a concursului: 17 - 24 noiembrie.

Mult succes tuturor!

Floricica Nou Venita valentinu31's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    30
    Lui Raducu ii place foarte mult fotbalul,mingea fiind preferata lui de cand a inceput sa faca primii pasi!

Floricica Nou Venita Gungu's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2011
    Postari in forum
    16
    Vladutz prefera sa se plimbe cu bicicleta si recent, am inceput sa mergem si la inot .

Floricica Nou Venita denisaandreipopescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2009
    Postari in forum
    54
    victoriei ii place inotul

Floricica Nou Venita miha83gza's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2009
    Postari in forum
    90
    Micuta mea adora dansul si sporturile cu mingea.

Floricica Nou Venita ancaelenalungu's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2007
    Postari in forum
    107
    Razvan are v5 ani,de la 4 ani e la Aikido si ii place foarte mult

Floricica Nou Venita mihaelabaciu's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2005
    Postari in forum
    48
    Teo acum adora artele martiale, a incercat Goju Ryu si Aikido, a ales Goju Ryu placandu-isi insemnatatea stilului: Te aperi cu suplete si ataci in forta; usor nu ne-a fost, ca sa-l determin pe fiul meu execsiv de atasat de mine, timid si introvertit a trebuit sa ma inscriu si eu in club si sa practic artele martiale, un lucru extraordinar din partea clubului este ca elevii sunt impartiti in mai multe grupe printre care si grupa mamicilor, care invatam de la sensei tehnici traditionale de aparare; in acest mod, stiindu-ma pe aproape, simtindu-se in siguranta si protejat Teo s-a acomodat cu sala, sensei si colegi si astfel a inceput treptat sa ma ignore, sa-si doreasca sa mearga la antrenamente, sa participe la competitii si examene, acum eu l-as mai insoti cu drag insa sunt in imposibilitate pentru ca pe 8 noiembrie am nascut un alt baitel Alex o bobita de 2600 gr. Maine 19.11 Teo are examen de grad si ii tinem pumnii. isi doreste sa mai mearga la fotbal, o sa incercam in curand in functie de disponibilitatea programului si vara merge la inot., unde la fel a fost o bariera fiindu-i frica de scufundari.

Floricica Nou Venita mihaela calin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2008
    Postari in forum
    54
    dansul sportiv, fapt pentru care este si membra a trupei Dans, dans, dans de la Palatul National al Copiilor din Bucuresti

Floricica Nou Venita oprescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.04.2008
    Postari in forum
    3
    Fetitei mele ii place foarte mult baschetul.

Floricica Debutanta iazmin's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2007
    Postari in forum
    1.129
    Lui Robert ii place fotbalul,unde vede baiati ca alearga dupa minge intra si el in joc

Floricica Nou Venita inopia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2011
    Postari in forum
    7
    Mirunei ii place atletismul... pe care il si practica, dupa orele de curs.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari