Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita wokkie's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2013
    Postari in forum
    1

Caut carti de povesti pentru copii si benzi desenate in format carti electronice...

Buna ziua,

Cautam pentru copilul meu carti de povesti si benzi desenate in format carte electronica sau tiparite si chiar flash ebook. Am gasit ceva, dar mai caut... Va rog daca ma puteti ajuta cu un site ce are ceva bun si de calitate si fara violenta. Va multumesc!

Wokkie

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    Carti electronice gratis si legal: eBooks pentru copii
    CartiAZ.ro - Carti electronice online gratuite de la A la Z in format PDF
    DESENE ANIMATE ONLINE, desene gratis!

Eu, totusi, sunt de parere ca ar trebui sa fie carti reale. Au mult mai bun impact si creeaza o relatie speciala a copilului cu cartea, dezvoltandu-se dragostea de lectura si de cunoastere. Cu desenele animate de buna calitate sunt de acord, exista foarte multe educative.

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Eu aduc prin comanda diverse carti pt copii. Le gasesti aici: https://picasaweb.google.com/1012188...EDINACESTALBUM

Floricica Nou Venita izabellab's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2012
    Postari in forum
    167
    Nu am nimic cu cele in format electronic, dar ne plac mai mult cele tiparite. Sper sa gasesti ceea ce iti doresti.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari