Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Este cineva din Buzau care a urmat scema de vaccinare propusa de doct. Furtuna???

Cum s-a simtit copilul??

Cat este de costisitoare?

Cat de dese sunt vaccinurile?

Trebuie s-o incepem si noi si vreau si alte pareri!!

Astept urgent raspunsuri de la cunoscatori!

Floricica Nou Venita m1ha1's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2010
    Postari in forum
    5

ce schema ?

Citat Postat de flitercorina Vezi mesajul
    Este cineva din Buzau care a urmat scema de vaccinare propusa de doct. Furtuna???
    ce schemă de vaccinare ?
    [later edit: cine stă să numere cele 30 de caractere?]

Floricica Nou Venita ralucanaturista's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.05.2010
    Postari in forum
    60
    Care este schema? Cat are copilul? Ce fel de imunitate?

Pentru imunitate la raceli eu folosesc o schema de imunizare cu un medicament din plante, inca de cand baietelul meu avra un an: o gasesti aici: Esberitox N Tablete, daca vreodata cei avea nevoie de asa ceva. Acelasi produs il folosim si noi adultii cu rezultat la de fel de buna.

Nu cred ca te-am ajutat punctual in problema ta, in schimb ne-ai ajuta tu pe noi sa iti raspundem sau sa aflam si noi despre "schema de vaccinare a doc Fortuna".

Floricica Nou Venita gety_nory's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2010
    Postari in forum
    53
    buna,te rog mult sa imi dai cateva detalii despre acest produs esbertinox,fetita mea raceste foarte des,am incercat mai multe medicamente pentru imunitate dar degeaba,are un an jumate,il pot administra?...multumesc....

Floricica Debutanta ana07's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2007
    Postari in forum
    1.153
    Noua ne-a recomadat doamna doctor LANTIGEN B, cate 8 pic dimineata si 7 seara, timp de 31 de zile, toata luna august. Dupa care facem o pauza de o luna si in luna octombrie luam acelasi tratament alte 15 zile.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari