Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita theea's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2009
    Postari in forum
    2

Tulburari mamare in adolescenta

Topicul este raspuns la articolul Tulburari mamare in adolescenta

buna ziua.fiica mea are 16 ani si sani deloc.este foarte deranjata ca baietii se uita la ea "intr-un fel ciudat" si la colege ei se uita cu alti ochi.precizez ca matusii ei i-au crescut sanii la 16 ani si acum e foarte bine dezvoltata din acest punct de vedere.cei drept nici nu se prea omoara cu mancarea.cei de facut?astept raspuns.

Floricica Avansata clarisa2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2008
    Postari in forum
    1.419
    eu zic ca totul tine de comunicare...trebuie sa b foarte mult cu ea sa nu se simta timorata de acest aspect.
    trebuie sa ii explici ca in viata nu tine tootul cont de aspectul fizic sau de sani!
    aratai ca e frumoasa si apreciata asa cum e....vorbestei depre ochii ei...despre parul ei....orice altceva decat sani...

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    Sa poarte sutiene cu mult burete sau sunt de la jolydon sutiene cu pungute cu silicon,pentru moment .Iar peste cativa ani daca nu se rezolva problema....operatie estetica implant cu silicon ca peste 5 ani cred ca va costa o nimica toata.

Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    aa si sa poarte camasute cu multe volane sau incretiuri in zona sanilor.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari