Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita deeadana33's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.08.2013
    Postari in forum
    2

Oftalmolog bun pentru copii

Buna ziua,
    Am o fetita de 6 ani, care are strabism si hipermetropie si de la 4 ani si jumatate poarta ochelari. De cate ori ne ducem la control dna dr ne da dioptrii mai mari, zicand ca astfel forteaza ochiul si ajuta la reperarea strabismului. As vrea si o a 2a parerea a unui dr din Bucuresti. Va rog sa-mi recomandati un dr bun unde pot sa ma duc cu fetita. Multumesc.

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    eu merg cu fetia mea la dr Teodorescu de la Oftalmix,sunt multumita de ea,sanatate!

Floricica Novice vassi's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2012
    Postari in forum
    488
    Citat Postat de ALESUTA Vezi mesajul
    eu merg cu fetia mea la dr Teodorescu de la Oftalmix,sunt multumita de ea,sanatate!
    Buna,si eu sunt interesata pentru baiatul meu de 6 ani.Ce tarife are dr?are aparatura buna?multumesc

Floricica Nou Venita nykk's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2006
    Postari in forum
    2
    buna ziua, am un baietel de 4.6 ani si are hemipareza spastica dreapta, si a trebuit sa ii facem toate controalele posibile si impozibile printer care si oftalmologic.
    am mers la Clinica Oftalmologica Infosan la Dr. Andreea Ciubotaru unde a avut extreme de multa rabdare cu el si s-a purtat frumos si calm. mai naspa a fost ca a trebuit sa asteptam cam multisor, programarea fiind dereglata din cauza consultatiilor. este cam scumpa consultatia .
    multa sanatate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari