Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046

Nelamurit Nuci de sapun (pentru spalat)

Am vazut ca este la un pret relativ bun, dar ma intreb cat de calitative sunt. Ati folosit careva nucile de sapun? Care e parerea voastra, sincera?

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Paulici, eu nici n-am auzit pana acum de ele. Pune si o poza ceva

Floricica Debutanta vera_32's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    Citat Postat de paulici Vezi mesajul
    Nu a folosit nimeni astfel de nuci?
    Da,eu folosesc dar ieri cand am vazut postarea ta nu stiam la ce te referi,acum cand am vazut linkul,am vazut ca sunt exat ce folosesc eu numai ca nu sunt nuci sunt coji de castane.

Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    Eu una nu folosesc de mult am cumparat un sac de 2,5 kg si nu am consumat nici jumate de saculet...mie mi-a spus cineva ca sunt foarte bune ca sunt 100% naturale,nu decoloreaza rufele si spala foarte bine si de asta am vrut sa experiementez si eu.Eu cand am cumparat sacul cu castane mi-a dat si 5 saculete mici si cand pun o masina la spalat ,pun intr-un saculet 7-8 coji si pun saculetul in masina.Eu sunt tare multumita...ce imi place cel mai mult ca rufele ies tare moi nu ies aspre.

Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    Ce mult ma bucur ca aud o parere. Ma tare tenteaza sa cumpar, de aceea am si intrebat. Imi pare rau ca poate nu m-am exprimat eu bine, dar asa am gasit pe net. Multumesc.
    Cu placere!Ai dreptate ca pe net asa sunt nuci...aici pe sac scrie sapun 100% natural,dar arata exat ca cojile de castane.Persoana care mi le-a recomandat,mi-a zis ca ea cand pune cojile in saculet pune si 2-3 picaturi de ulei de lavanda pt miros.

Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    dar ca si calitate a spalarii, in comparatie cu detergentii ce parere ai?
    Pai sa fiu sincera ale mele rufe nu sunt murdare,cu pete etc.eu spal 5-6 masini pe saptamana ...o haina daca o iau o data o dau la spalat,nu o mai iau si a doua oara,copii ii schimb si de 2 ori pe zi...asa ca in cazul nostru nu fac diferenta curata exat ca si detergentul.Eu si cand foloseam detergent daca o haina era patata,inainte de a o pune in masina puneam pe pata o picatura de dreft (produit de vase)pt mine produitul de vase ii cel mai eficient pt pete.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari