Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cathi's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.12.2006
    Postari in forum
    162

Greutatea ideala ?

Buna ziua,sunt un pic disperata.Nu stiu ce sa ma fac cu pustiul meu .Are 4 ani o inaltime de 109 cm si doar 16 kg.Este foarte slab .I-am tot dat fel si fel de vitamine ,minerale etc si nimic.
    M-am decis intr-un final sa-i fac niste analize,dar imi este foarte greu gandul de a il intepa.
    Din cate am auzit trebuie luat din vena si la el deabea sa vad.
    Ce sfaturi imi puteti da ?

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Citat Postat de cathi Vezi mesajul
    Buna ziua,sunt un pic disperata.Nu stiu ce sa ma fac cu pustiul meu .Are 4 ani o inaltime de 109 cm si doar 16 kg.Este foarte slab .I-am tot dat fel si fel de vitamine ,minerale etc si nimic.
    M-am decis intr-un final sa-i fac niste analize,dar imi este foarte greu gandul de a il intepa.
    Din cate am auzit trebuie luat din vena si la el deabea sa vad.
    Ce sfaturi imi puteti da ?
    Spre binele lui trebuie sa iti iei inima in dinti si sa ii faci analizele. Si mie mi-e groaza de momentul acela, care va fi in curand, dar asta este... are doi ani si nu i-am facut pana acuma...
    Iar personalul este calificat si sigur ii va gasi o venisoara.... Sanatate multa!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari