Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alina_n1982's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    buna sunt Alina si sunt cam noua ,,pe la voi,, am un baiat de 3 ani si 5 luni si acum 2 saptamani l-am operat de polipi deoarece eram la a 5 otita , si am zis ...gata ...scoatem polipi. credeti ca se mai pot face ?

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    buna alina!sa stii ca polipi se refac ,asa am fost si eu operata cand eram mai mica,de amigdalita si polipi, si chiar stiu si eu ca polipi se refac iar,dar poate dupa ceva ani,asta nu inseamna ca trebuie operati iar.sanatate sa aveti.

Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    mda!mersi!vb

Floricica Nou Venita ancutzy's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2009
    Postari in forum
    2
    buna alina si eu mi-am operat fetita acum 2 sapt la buc la budimex doctor gheorghe,si eu am auzit ca se refac in timp dar macar am scapat-o de probleme,si noi am avut probleme o gramada si otite si amigdalite cu puroi etc.deci depinde de doctor si de cum ia cauterizat .daca a mai lasat macar un pic acolo se reface.

Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    buna, l-am operat la grigore la o doctora super Mertic, eu asa zic dupa mine ca nu a mai lasat nimik acum ce sa zic ..la control mi-a zis ca e k, dar mai ziceti-mi acum ce sa-i mai dau de imunitate mi-a dat septilin, randul trecut i-am dat bronho-vaxon si a decurs bine dar acum merg pe ce mi-a dat septilin..care crede-ti ca e mai bun ..eu zic ca bronho...

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    buna, eu am fost operata de polipi cand aveam varsta de 9-10 ani si desi am auzit ca se pot reface polipii nu am mai avut probleme cu ei...

multa sanatate va doresc.

Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    buna ..si ms pr raspuns...apropo asa tarziu intrati pe forum? majoritatea...pupici si sanatate

Floricica Debutanta livya's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.03.2009
    Postari in forum
    740
    buna!mie din pacate mi s-au refacut iar,si m -am operat cand aveam 7 ani.

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    in Franta era doar 22:30, insa abia atunci ne culcam si noi puiutii si mai reusim sa stam de vb :)

Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    aha...eu mai mult dimineata pot vb ca il am pe cel mic la gradi si pe urma tre sa ma ocup de el oricum ..sanatate si voua ..si mai vb..chiar imi pare bine ca vb asa cu fiecare....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari