Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alina_n1982's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    buna sunt Alina si as vrea sa aflu si eu cam ce le dati copiilor ptr imunitate ..care sunt mai bune , eu am un baiat de 3 ani si 5 luni si e umpic cam sensibil , si de cand l-am dus la gradi a inceput cu bolile, l-am operat de polipi,si mi-a dat septilin , dar inainte de el i=am dat bronho-vaxon si parca a f mai bun dar despre septilin nu stiu ce sa zic ...e cam slab...ce credeti?

Floricica Nou Venita alina_n1982's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2008
    Postari in forum
    13
    haide-ti fete, nu vrea nici una sa-mi raspunda si mie?

Floricica Nou Venita lyalya's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.04.2007
    Postari in forum
    9
    i-am dat si eu fetitei septilin si timp de 2 luni nu mai racit dupa el, dar in schimb i-am dat imunogrip junior de la care nu mi-a mai racit 4 luni(pecizez ca inainte pe perioada toamna-iarna-primavara racea cam de 2 ori pe luna)

Floricica Nou Venita macoveimonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    99
    Buna, eu mi-am "tratat" juniorul (3 ani) cu Oscillococcinum, la cele mai mici simtome de raceala sau preventiv, cand cineva din familie era racit. Nu stiu daca e un copil mai rezistent sau daca tratamentul a avut efect, cert este ca nu a fost decat de 2 ori bolnav, si atunci eram toti din casa (iar el a trecut cel mai usor peste boala).
    Sanatate la juniori!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari