Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Biosept A13 -antibiotic natural

Dragele mele,rebe a facut iarcs si am tratat-o cu antitermice 5 zile si sirop eurespal are amigdalele marite rau si violete spre mov doctora a zis sa stau linistita ca e ok si fara antibiotic ,eu i am luat totusi acest sirop Biosept care este un antibiotic natural il dau de 4 zile,insa de 2 zile se vaita de dureri de cap de picioare si este somnolenta si foarte agitata tipa urla nu te poti intelege cu ea,mie cam teama nu a mai avut asa reactii niciodata doarme foarte mult si foarte profund si zice ca ii este frig desii nu are febra((((((..nu stiu ce sa cred o fi de la biosept? ati folosit acest sirop?
    ps.Eurespal ii dau 10ml/3 ori pe zi si Biosept de 3 ori pe zi /1 lingurita are 5 ani si 20 kg
    Modificata de cryssa; 05.04.2013 la 13:15:23.

Floricica Nou Venita drutza1799's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.02.2010
    Postari in forum
    291
    Sper sa fiu de ajutor. Despre acest sirop nu stiu nimic, din pacate. Dar Eurespal nu este cam mult?Si fetita mea are 20 kg, dar dr ne recomanda mereu 5 ml/3 ori pe zi. Multa sanatate si poate ar fi bine sa mergeti la un consult de specialitate.

tabitha
    Guest
    Biosept am folosit noi pe timp de iarna,dar pt imunitate.Contine propolis si are doar ingrediente naturale.Nu a avut nici un effect advers,cel putin nici unul din cele semnalate de tine.Sanatate multa!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari