Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita diana2004's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    49
    fetita mea Diana are4ani si este frica de tot ce este masca,din cauza asta nu am mai ramas la serbare .Dupa toate pregatirile ,iai costum de craciunita ,ia cadouri va dati seama ce-a fost in sufletul meu cand a trebuit sa plec,a inceput sa tipe sa urle,n-a fost chip sa o fac sa ramana la serbare,frica asta este de cand era mica nu de acum.

Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    49
    Mai sunteti mamici in situatia mea?Nu stiu cum sa procedez!ie frica si de clovn.

Floricica Cu Vechime mamiti's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    9.455
    Buna Magda!Offf imi pare rau pentru ce vi sa intamplat la serbare,anu trecut am patit la fel cu fiul meu,dar pe el il deranja lumea care aplauda! a trebuit sa iesim din sala si binenteles eu eram asa de dezamagita incit imi venea sa plang.Fetita unei prietene avea aceasta teama de "masti",acum ea are 6 anisori si inca ii evita dar nu mai fece scandal ca si inainte.

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    imi pare rau sa aud asta din partea voastra....eu nu am copil si nu stiu exact ce sa va spun,dar cred ca pe viitor va trece acest sentiment!
    sunt persoane care toata viata au o fobie...mie de exemplu imi este teama de intuneric si de foarte multe ori imi este teama sa merg la baie....
    dar uneori incerc sa imi alung teama pt ca totul vine din minte...poate daca ati incerca sa le aratati copilasilor ca mastile nu fac nimic rau si sunt doar amuzante....sau poate dragelor au vazut ceva urat la tv si le-a ramas in minte...si asta poate fi o cauza

Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    49
    Fetelor ma gandesc sa recurg la metoda cu turnatul glontului ,nu stiu cum se procedeaza asta o stiu de la babe

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari