Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891

Curatenia camerei copilului

Topicul este raspuns la articolul Curatenia camerei copilului

Si eu ma cert cu mama pe seama curateniei din camera,dar ea nu stie ca mie nu imi place sa ma bata cineva la cap!Daca nu m-ar mai batea atata la cap,cred ca ar fi mult mai curat in camera mea!

Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    eu consider ca daca-si face curat doar cand are musafiri sau mai stiu eu e si vina parintilor care nu-si dau atat de mult interesul,trebuie sa-l faci sa inteleaga de ce e nevoie sa-si faca curatenie nu sa-l ameninti sau alte metode.dar la urma ce vede copilul in casa aia face si el

nicole13
    Guest
    nu-i chiar asa loreley; eu sunt maniaca la curatenie in schimb nici unul din casa (mai stau si cu socrii), nu dau prea mare importanta acestui lucru; nici macar nu repecta faptul ca-i gata facuta! deci fetita mea puterea exemplului o are insa...de cele mai multe ori n-ai vrea sa-i vezi camera;cel putin respecta regula "sambata curatenie generala!"

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    de acord cu nicoleta
    de geaba il certi tu pana nu i se face rusine nu o sa inteleaga ce-i spui tu
    plus ca nu vad de ce as avea discutii zilnic cu ea
    sambata e zi de curatenie generala in casa in rest daca e deranj mare mai strange s sau dupa ce are copii in vizita ca ramane ca pe front ii pun sa stranga toti

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari