Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    as vrea sa vb despre cum se comporta copii nostrii in parc.

cum se joaca..cu ce..

Floricica Cu Vechime belladonna's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    6.413
    buna Afrodita...Seby deobicei cand mergem in parc ii inebunit dupa topogan cu greu il iau de la el,ii place si in leagan dar nu sta mult si tot printre preferatele lui e si groapa de nisip unde se joaca cu masinutele si caldarusa dotata cu tot cei trebuie....de dat jucarelele mai greu doar daca alt copil face schim altfel nu si in general nu-si da masinutele,doar daca vede alta mai interesanta decat a lui...nu conteaza marimea masinutelor se joaca cu orice...cand am sa ajung acasa am sa v-a postez si o poza sa vedeti ce fericit este...

Floricica Avansata alde_roby's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2006
    Postari in forum
    1.174
    Razvan alearga de colo -colo. Mai mult sta in leagan , dar se da si in tobogan. Cu lopatele si galetuse la nisip nu prea are rabdare.

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Da fetelor..despre jucarii vroiam..daca le dau copii..tare greu sa plecam cu toate dupa noi..si daca vede ceva..le ia si pleaca..off
    in rest..mai avem treaba cu o fantana arteziana...s-ar juca non stop acolo...off..

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    si culmea..las tricicleta ...si vin toti copii la ea..off
    tare ma supara..degeaba le zici ca NU e voie..

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    David e disperat dupa leagan...in tobogan inca nu l-am dat...ieri am plecat cu el urland de la leagan...il dadeam de o ora si era deja ora 12...era un soaree..
    in rest se comporta bine...nu mai bate copiii...se joaca frumos cu ei la nisip...
    dar avem o problema...nu vrea sa-l tin de manuta...si ma supara f tare...ca se impiedica lumea e el..vrea sa intre in toate magazinele,blocurile...

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Elena e cuminte cu alti copii...ii mangaie..nu-i impinge..este inebunita dupa bebe mici..cand vede un carut..fuga la el..

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    eee Afro...cred ca isi doreste o surioara sau un fratior:)))

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    Niko se joaca frumos in parc, la nisip cu galetusa ei, sau se duce la un grup de copilasi,se da pe langa ei frumos, se aseaza linistita si se joaca cu jucariile lor;), dupa ce se plictiseste se duce la topogan si acolo ramane, o mai pacalesc iar la jucarii la nisip ca...ma termina:))

Floricica Nou Venita nicosia32's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    35
    Noi abia am inceput sa ne jucam singuri in nisip, dar nu prea avem rabdare. Cel mai mult ne place la tobogan si la invartitoare.

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Alina...cred..este inebunita dupa bebe
    si noi ne dorim..dar nu ne permitem deocamdata,,,greu.,..

ma bucur ca sunt cuminiti puii in parc..la nisip nu prea ne place noua..ii place sa alerge pe alei..fuga la un bebe mic in carut..sau la fantana arteziana..

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari