Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andreea24's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2008
    Postari in forum
    2
    baietelul meu de 3 ani si 4 luni nu vrea sa stea la tuns.Nu reusesc sa-l conving pt nimic in lume si nu stiu ce sa fac....

Floricica Nou Venita alexcris's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    7
    buna andreea...si baietelul meu la tuns tipa si urla pana lesina,dar cu timpul s-a obisnuit....de fapt am dat de o frizerita foarte buna si convingatoare cu copii.te sfatuiesc sa cauti o persoana cu care poate comunica copilul tau in timp cel tunde,asa ii distrage atentia de la foarfeca un obiect ce pe ei ii ingrozeste.

Floricica Nou Venita alexcris's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2009
    Postari in forum
    7
    succes si multa rabdare

Floricica Nou Venita cristinabebe's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    19
    Baietelul meu se tunde cu tatal: "Tata primul, apoi eu" spune el. Se sperie foarte tare de masina de tuns si nu-l mai tundem cu ea, doar din foarfeca. Acum s-a obisnuit si ii este foarte drag sa mergem la tuns. Imi cere singur atunci cand ii creste parul. Vara, dupa ce il tund, ii fac baie, iar apoi il rad. si ii place( ii spun ca-l dau cu alifie si sta foarte cuminte). Si conteaza foarte mult si frizerul care il abordeaza. Noi avem ulu foarte cumsecade si care s-a obisnuit cu toanele noastre. Bafta si voua!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari