Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mikeeva's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2007
    Postari in forum
    7
    am un baietel cu multa probleme.hidrocefalie ,epilepsie,retard profund.Ma simt tare rau ,nam cu cine sa ma sfatuiesc.Ajutatima....

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    imi pare tare rau pt baietelul tau
    poti sa discuti cu noi orice
    multa sanatate va doresc

Floricica Cu Vechime adelina75's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2008
    Postari in forum
    5.504
    Imi pare rau ca treci prin asa ceva. Te asteptam cu dag la povesti! Multa sanatate!

Floricica Nou Venita lory22's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.09.2009
    Postari in forum
    22
    sanatate multa pt puiul tau sadea Dumnezeu sa se faca bine!!! si sa stii k poti gasi orcand pe cineva cu care sa poti vb aici...suntem toate mamici si toate avem probleme si avem nevoie de un sfat candav..

Floricica Nou Venita claudya21's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2009
    Postari in forum
    8
    imi pare rau pt baieteleul tau.sper sa gasesty o solutie sa se faca bine:( un sfat oricand putem sa ti dam ,nu se stie nikiodata ce putempatii si noi cu copilasii nostri,suntem mame si ne doare sa ne vedem copilul bolnav si alte chestii:(

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    imi pare f rau sa aud asemenea caz,sunt si eu mama si cred ca as suferi enorm in locul tau.fii tare si va doresc tot binele din lume

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Imi pare sincer rau sa aud ca sunteti asa bolnavi...Daka ai nevoie de ajutor nu ezita sa apelezi la noi...noi suntem tot timpul aici.Multa sanatate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari