am primit acum vreo 2 saptamani un pachetel surpriza pentru testare de la BUZZStore,o comunitate de oameni frumosi care testeaza acasa la ei diverse produse de actualitate. Este vorba de noile branzici tartinabile de la Hochland,e vorba de Tartino .Sincer,am fost reticenta,Alesia mea,mananca mai nimic,iar branzica doar un anumit sortiment si doar cand vrea ea .
ajunge kit-ul de testare care continea cele 3 sortimente de branzica,natur,rosii si spanac si o mica si cocheta gentuta frigorifica,eu incep sa ii explic ca putem face forme minunate,deoarece tuburile au capetele in forme de trifoi,steluta sau spaghete,facem o adevarata sesiune de facut sandwich-uri si surpriza,incepe sa le testeze,asa cate un pic,nu cumva sa manance prea mult...
mamicile care au copii mofturosi ma inteleg cand spun ca ma uitam la ea cu ochii mariii,asteptand sa aud vesnicul"nu bun,nu vreau.."si vine un zambet larg si "bun,bun" preferatul ei?cel natur,normal...si s-a terminat destul de repede,dar nici celelalte sortimente nu au scapat de tati
va recomand sa le incercati,pretul e bun,gustul la fel si cine stie,poate reusiti sa mai schimbati meniul mofturosilor...eu una ma saturasem de "branza alba in tub cu rosu"(descrierea alesiei).va pup si sper ca am fost de folos macar unei mamici...