Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita carmendia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2008
    Postari in forum
    284
    Dorna la cutie in garantie dar...stricat. Noroc ca am un prost obicei de a mirosi tot ce este in bucatarie si asta mai ales pentru ca avea o culoare dubioasa , de gust nu va mai spun...dezgustator. Cand am varsat in chiuveta avea niste cheaguri de mucegai, ichhh....

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    buna carmendia!era expirat?se poate intampla sa ai si astfel de surprize.....eu am luat niste drojdie si cu toate ca expira in luna ianuarie 2009 era mucegaita....conditiile in care sunt tinute anumite produse le aduc in starea asta!!!nenorociti sunt cei care le scot la vanzare!

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    probabil ca nu era cutia sigilata asa cum ar fi trebuit. avea vreo fisura pe undeva si a prins aer. eu fol de juma de an dorna si n-am avut astfel de probleme. intotdeauna gust inainte

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    E posibil sa sa fi fost tinut din greseala langa o sursa da caldura de cei care vand.

Floricica Cu Vechime simo30's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    6.411
    mie mi s a intimplat cu laptele zuzu.era in garantie ,dar inauntru stricat.....

Floricica Nou Venita mironescumady's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    5
    buna, mi sa intamplat chiar astazi sa constat ca desi era in garantie , laptele dorna mi sa stricat in frigider, chiar nu stiu ce sa mai cred, desi este scump tot nu este bu.

Floricica Nou Venita mironescumady's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.12.2008
    Postari in forum
    5
    buna, mi sa intamplat chiar astazi sa constat ca desi era in garantie , laptele dorna mi sa stricat in frigider, chiar nu stiu ce sa mai cred, desi este scump tot nu este bun.

Floricica Nou Venita Villi's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2010
    Postari in forum
    237
    Si noi am patit-o cu Dorna, mai demult. Intr-o zi am zis hai sa luam o cutie de la Dorna ( pe vremea aia nu existau atatea marci si luam regulat la punga, Napolact). Cand am deschis, mi s-a parut ca miroase ciudat, dar cand am gustat avea iz de ranced( nu stiu cum sa descriu acel gust)

Floricica Avansata kim80's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2009
    Postari in forum
    1.877
    Eu beau La dorna de mai bine de 3-4 ani si fetitei mele i dau tot la fel de 8 luni si nu am avut experiente neplacute...ba chiar sunt foarte multumita.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Nici noi nu am avut niciodata probleme cu Dorna. Si luam si 3,5%, si acum si ecologic. Am avut in schimb surprize neplacute cu Zuzu, era stricat efectiv, mirosea de iti muta nasul.
    Modificata de yuxi; 30.01.2011 la 14:44:42.

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de yuxi Vezi mesajul
    Nici noi nu am avut niciodata probleme cu Dorna. Si luam si 3,5%, si acum si ecologic. Am avut in schimb surprize neplacute cu Zuzu, era stricat efectiv, mirosea de iti muta nasul.
    Cu zuzu am avut si eu probleme, cu iaurtul de la ei; era in termen dar era amar. Oricum il luasem pentru mine nu pentru Maria si l-am aruncat. Cu Dorna chiar nu am avut pana acum nicio problema.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari