Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita licius's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    38

Ce suplimente sa iau pentru a rezista mai mult la sala?

Ce suplimente sa iau pentru a rezista mai mult la sala?

Floricica Nou Venita denitica's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2016
    Postari in forum
    1
    Buna, si eu am inceput sa merg la sala, acum ca am intrat la menopauza, vad ca ma ajuta f mult sa fac sport. Eu manac bine inainte, fara a mai trebui sa mai iau alte suplimente pentru efort... in plus.... eu, fiind la menopauza, am probleme destul de mari cu genunchii si trebuie sa ii protejez... osteoporoza incepe sa si spuna cuvantul. Asa ca iau Osofit Plus care ma ajuta la incetinirea demineralizarii osoase. Sportul e intotdeauna buna, asa-i?

Floricica Nou Venita laurr's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.06.2016
    Postari in forum
    7
    Somatodrol e un supliment eficient pentru cresterea rezistentei la sala care ajuta si la cresterea energiei.

Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    38
    Laurr tu ai folosit produsul ala.Am intrat si eu pe site la ei si pare interesant!

Floricica Nou Venita alecsseflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2015
    Postari in forum
    11
    Rezistenta la sala de forta se poate obtine si prin folosirea unor suplimente alimentare care sa confere organismului un surplus de vitamine si minerale care sa ajute.

Floricica Nou Venita rolandino's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2015
    Postari in forum
    19
    Sunt multe suplimente care pot ajuta la acumularea de masa musculara, dar simplul fapt ca aceste produse sunt folosite nu poate garanta ca va exista o eficienta atat de mare incat singure fara exercitii sa contribuie la acumularea de masa musculara.

Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    38
    Cresterea masei musculare se poate obtine si prin folosirea unor suplimente pe baza de tribulus.

Floricica Nou Venita rolandino's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2015
    Postari in forum
    19
    Citat Postat de laurr Vezi mesajul
    Somatodrol e un supliment eficient pentru cresterea rezistentei la sala care ajuta si la cresterea energiei.

Pentru cresterea energiei se pot folosi si tot felul de shak-uri care sa contina proteinele si vitaminele necesare musculaturii.

Floricica Nou Venita traianpelin's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.01.2018
    Postari in forum
    1
    IN primul rand sa faci sala intr-un ritm sustinut, apoi dupa o perioada te poti gandi si la masa musculara si corp de invidiat. Nu e deloc un lucru simplu sa faci masa musculara pentru ca trebuie sa ai grija la foarte mute lucruri daca iti doresti ca masa musculara sa fie pe o perioada mai indelungata si organismul sa fie sanatos.

Floricica Nou Venita costeloltean's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.12.2016
    Postari in forum
    2
    Exista foarte multe gainere pe piata care pot sa ajute, dar cel mai important dupa parerea mea e sa faci exercitii in fiecare zi. Daca nu faci exercitii in fiecare zi masa musculara nu se va acumula si nu vei castiga in forta.

Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    38
    Masa musculara se acumuleaza si din alimentatia pe care noi o avem. Daca mancam proteine si carbohidrati vom pune si masa musculara.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari