Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alecsseflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2015
    Postari in forum
    11

Am probleme cu viata sexuala

De 3 luni am probleme cu viata sexuala si nu vreau sa ma duc la doctor pentru ca mi-e jena. Problema cea mai mare e cu potenta slaba. E drept ca sunt foarte stresat in ultima perioada si e posibil ca de la asta sa fie. Mi-ar fi de folos orice sfat pentru a depasi acest moment!

Membru inregistrat la
    11.08.2015
    Postari in forum
    11
    Nimeni nu stie nimic in legatura cu asta?:)

Floricica Nou Venita Heathy's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2015
    Postari in forum
    4

:P

cel mai bine ar fi sa mergi la doctor. fie el urolog, fie cel de familie macar. nu ai de ce sa iti fie rusine. pana la urma tot om esti si tu, se poate intampla oricum. parerea mea sa nu iei tratament dupa ureche. ce functioneaza in cazul unora, nu este neaparat sa functioneze si in cazul ta. daca pui pe seama stresului problema ta, incearca sa te destinzi, cauta sa te relaxezi chiar daca e doar jumate de ora pe zi, e foarte important sa fi impacat tu cu tine.

Floricica Nou Venita szabbo's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2015
    Postari in forum
    2
    Poti sa incerci cu Vigrax. Iei o cura de o luna si vezi daca te ajuta. Oricum indicat e sa te duci la urolog mai intai, ca o sa-ti zica el ce tratament sa urmezi.

Numai bine!

Floricica Nou Venita rolandino's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2015
    Postari in forum
    19
    Cel mai bine e sa se urmez un program cu produse naturiste. Alea cel putin nu au efecte secundare.

Floricica Nou Venita sandualb's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.09.2016
    Postari in forum
    2
    Indiferent ca iei pastile trebuie sa iti schimbi stilul de viata altfel e in zadar cura. Alimentele bogate in zinc sunt recomandate pentru viata sexuala. Ideal ar fi sa lasam stresul la o parte pentru ca si din cauza lui apar o serie de disfunctii la nivel sexual. . Ceea ce mancam si ceea ce gacem influenteaza si sanatatea vietii noastre sexuale.

Membru inregistrat la
    11.08.2015
    Postari in forum
    11
    Multumesc pentru raspunsurile date. S-a mai rezolvat intre timp problema.

Floricica Nou Venita licius's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    38
    Citat Postat de szabbo Vezi mesajul
    Poti sa incerci cu Vigrax. Iei o cura de o luna si vezi daca te ajuta. Oricum indicat e sa te duci la urolog mai intai, ca o sa-ti zica el ce tratament sa urmezi.

Numai bine!

Urologu e baza, nici nu se pune problema!

Membru inregistrat la
    01.07.2015
    Postari in forum
    19
    Viata sexuala poate sa fie imbunatatita si daca se folosesc metode naturiste care sa ajute la eliminarea problemelor de natura sexuala.

Floricica Nou Venita licius's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2015
    Postari in forum
    38
    E adevarat exista destule metode naturiste care sunt bune, dar trebuie sa avem grija si la eventualele efecte adverse ce pot aparea in urma consumului acestora. E vorba de gramaj, compozitie s.am.d

Membru inregistrat la
    01.07.2015
    Postari in forum
    19
    Cu siguranta ca foarte mult conteaza si doza in care iei un produs sau efectele adverse pe care poate sa le produca.Cel mai indicat e ca produsele sa se ia exact asa cum scrie pe prospectul lor.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari