Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita aidushu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2007
    Postari in forum
    41
    Noi suntem parinti singuri pentru ca singuri ne-am facut nunta,singuri am reusit sa facem credit sa ne luam o masina si un calculator si toate astea din iunie 2007 pana in noiembrie 2007.Si la anu tot singuri o sa facem si botezul.Daca vrei se poate,noi avem credinta in Dumnezeu si uite ca ne-a ajutat si ne ajuta in continuare.Poate e greu de crezut cate poti face in doi daca exista intelegere si iubire dar asa e.Ii inteleg pe toti cei care sunt singuri si nu au pe cine se baza dar capul sus.SI MAINE E O ZI.Aveti grija de voi

Floricica Nou Venita arriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    sincer ma enerveaza ce citesc aici. sunteti doi, de ce va mai vaitati? v-ati luat viata in maini, sunt adulti, ce va mai trebuie. daca inca mai vreti sa vina mamica si taticul sa va dea bani de buzunar, inseamna ca inca sunteti copii. bucurati-va de dragostea voastra si nu va mai plangeti inutil.
    toata lumea se descurca singura, toata lumea face credite si munceste sa le plateasca.

Floricica Nou Venita giulia36's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.11.2007
    Postari in forum
    52
    arriana, nu te enerva....ei au vrut probabil doar sa prezinte situatia lor si nu sa se planga. Mi cel putin nu mi s-a parut ca se vaita ci ca au povestit pe scurt ca sunt doi tineri care si-au luat viata in maini si se descurca singurei. Scuze..daca gresesc..dar asta am inteles eu.[brad de craciun]

Floricica Nou Venita adriand's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.12.2007
    Postari in forum
    2
    Asa e si normal sa faceti singuri toate astea...

Floricica Nou Venita aidushu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.12.2007
    Postari in forum
    41
    Sincer imi pare rau pentru reactia ta.Nu ma asteptam ca cineva sa gandeasca asa pentru ca eu prin mesaj nu m-am vaitat ci doar am vrut sa se stie ca daca exista iubire,respect si intelegere orice e posibil.Sa stii ca nu suntem copii si nici nu asteptam bani de la mami si de la tati....muncim si ne este chiar bine asa cum suntem.Suntem mandrii de ce am realizat.Asa ca.....ori nu ai inteles bine mesajul ori ai sufletul prea intunecat sa-ti pese si de altcineva.Sper sa nu fi asa si cu familia ta.Iti doresc Un An Nou Fericit si Caldura in suflet.

Floricica Nou Venita arriana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2007
    Postari in forum
    246
    in momentul in care numesti acest subiect "parinti singuri" inseamna ca voi chiar va simtiti singuri si neajutorati. asta ati spus, asta am inteles. sufletul intunecat nu il am, dar nu trebuie sa explic asta nimanui. multumesc pentru urari, un an nou fericit va doresc si eu, multa putere si intelepciune.

Floricica Nou Venita roxana_mario05's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2007
    Postari in forum
    98
    In primul rand felicitari, mie mi se pare un lucru demn de toata lauda.Nu cred ca ati format acest subiect pentru a va vaita si pentru a va exprima opinia voastra.De acord cu voi.Intr-adevar este un lucru mare ce ati realizat in cateva luni, poate altii nu reusesc intr-o viata.Felicitari si pentru copilas, sa va traiasca, sa creasca mare si sa va bucurati de el.Craciun Fericit si un An Nou mai bun!

dov
    dov este offline.
    Floricica Novice dov's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2007
    Postari in forum
    426
    dar cum sunteti singuri ca nu inteleg?asa e si normal sa fie nu?cand se unesc 2 oameni nu mai sunt singuri sunt 2 si impreuna pot face totul sa le fie bine cu credit sau fara.eu sunt singura,adica divortata si am facut credit sa-mi iau mobila de dormitor,mi-am luat calculator anul asta dupa divort din mai.sunt realizari?nu cred si eu nu le consider asa.sa fiti mereu impreuna,sa va respectati,sa va iubiti si sa aveti grija de puiul vostru.un an nou mai bun si cu mai multe realizari!

Floricica Nou Venita carmendia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2008
    Postari in forum
    284
    auoleeeuuu.....!!!

Floricica Nou Venita veli23's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.10.2008
    Postari in forum
    1
    ma bucura faptul ca inca mai exista oameni dependenti, iubitori, si cu multe calitati.eu admir ceea ce ati facut si veti face in continuare, succes pe toata linia si sa nu va pese ce zice lumea. bafta si sanatate multa si sa va traiasca printul.

Floricica Nou Venita mariana79's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    2
    la fel cred si eu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari