Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Senior wondermom's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.04.2008
    Postari in forum
    3.355
    Madalina, sa dea DD sa va intelegeti de acum inainte... e adevarat ca ramane rana adanca in urma unei astfel de experiente, dar sper din tot sufletul ca va va fi bine de acum incolo

Floricica Nou Venita manu_manu's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2009
    Postari in forum
    49
    buna dorintza!si eu am fost o mama singura pana akum o luna cand m-am casatorit.tatal fetitei mele ne-a parasit inainte k ea sa s nasca.a fost f greu,parintii mei nu ne-au vrut p nici una,insa pana l urma am izbutit.m-am sacrificat mult dar a meritat tot.am o fetita superba, foarte inteligenta kre ma iubeste enorm.stii kte femei sunt in lumea asta kre nu pot da nastere niciodata?
    foarte multe si sufera...........
    la fel am gandit si eu, insa d-zeu nu m-a lasat si ea s-a nascut si am crescut-o f bine.
    curaj si incredere in d-zeu si vei reusi!
    dak ai nevoie d ceva si t pot ajuta o fac cu placere!id-ul meu: mboldasu@yahoo.com

Floricica Nou Venita mada2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2009
    Postari in forum
    31
    Aici chiar ai dreptate. Si eu am trecut printr-o experienta ucigatoare pentru mine si pentru baietelul meu de numai 3 anisori, dar daca nu era familia mea nu stiu cum as fi putut trece peste asta. Parintii si fratii au fost langa mine si sunt in continuare si ma sprijina asa cum pot si ei, numai ca durerea din suflet nu ti-o poate stinge nimeni. Sufar cand il vad pe cel mic ca se schimba de cate ori il vede pe tatal lui si cu greu reusesc sa il aduc din nou la normal. Ce e mai greu, e ca nu putem sa comunicam prea bine pentru ca nu vrea sa discutam despre asta. De cate ori incerc sa il scot din starea proasta pe care o are dupa vizita tatalui imi trebuie o juma de zi sa ii gasesc preocupari noi. Nu vrea sa vb de ceea ce se intampla cu el, chiar daca am incercat in fel si chip...evita sa vb despre tatalui si a doua zi plange dupa mine ca trebuie sa plec la servici. Sa fie teama de abandon...voi ce credeti?...sunt disperata..ma gandesc cu groaza la urmatoarea vizita...daca puteti sa imi dati un sfat ...cu mare drag am sa il citesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari