Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata stan_alina_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2006
    Postari in forum
    1.759
    Ai primit multe sfaturi bune si ai primit si ajutor dupa cum vezi lucrurile incep sa mearga si cu noroc de la D-zeu sper sa reusesti.
    MULT NOROC si fii optimista.

Floricica Nou Venita alltimes's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    17
    Sunteti cu totii minunati. Am inceput sa am mai multe sperante si putere sa lupt. E adevarat ca sanatatea imi da de furca din ce in ce mai mult, dar ma rog sa gasesc calea de a-mi creste copila sanatoasa si fericita alaturi de mine si sa-i fiu alaturi ca o adevarata mama. Dumnezeu sa va dea sanatate si numai bucurii si fericire, voua, copiilor si famiilor voastre!

Floricica Avansata liliasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    1.471
    Mult noroc si multa sanatate pentru tine si fetita ta!

Floricica Avansata samtex's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    mult noroc si succes suntem alaturi de tine.

Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    17
    Multumesc pentru incurajari. Sunt in plin proces. cel care mi-a fost sot isi arata adevarata fata si sper ca, cu tot ajutorul oamenilor, care nu sunt putini si mai ales cu voia lui Dumnezeu, voi reusi sa am copila alaturi de mine si ea se va bucura toata viata de iubirea si sprijinul meu. Domnul sa va ajute!

Floricica Novice ofelia teodorescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    468
    Ce se mai intampla? Ti-ai recuperat copila? Tu esti bine? Ti-ai rezolvat problemele?

Floricica Nou Venita emma_76's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    9
    Salut tuturor!Sunt noua aici,am citit toata povestea lui alltimes si am ramas inpresionata,parca este rupta dintr-un film,ce sa zik cred ca este cel mai dureros lucru sa nu fii alaturi de copilul tau,eu iti doresc tot binele din lume si sper din toata inima sa-ti rezolvi problemele,Sa te intorci in tara cu copilul si sa incepeti o viata noua,nu este usor,dar exista speranta.Te pup.Si tinene la curent.

Membru inregistrat la
    01.11.2006
    Postari in forum
    17
    am revenit dupa mult timp. ma iertati bunii mei, dar procesul mi-a luat tot timpul si cum am ajuns in tara am tot cautat sa iau legatura cu copila mea. cu chiu cu vai mi s-a permis accesul la ea cu toate ca nu avea niciun drept sotul sau parintii lui sa imi interzica asa ceva si acum am ultima infatisare. el nu se astepta sa am curajul de a-l ataca si si-a adus propria sa mama sa ma ponegreaasca. am auzit minciuni si rautati cu toate ca eu cand am intrebat-o daca are ceva sa-mi reproseze a zis ca am fost o sotie si o mama foarte buna si o femeie care i-am respectat. fetita mea a plans de bucurie si m-a recunoscut imediat si nu mai vroia sa plec. nu mi-au ddat voie sa o iau si tot cautau sa ma desprta de ea, dar copila nu mai vroia p[e nimeni si atunci au trebuit sa cedeze si sa ma lase in compania ei pentru cateva ore. cu Dumnezeu inainte, ma voi ruga si poate la ultima infatisare voi primii un raspuns pozitiv. Va doresc toate cele bune si ma rog pentru voi si pentru copila mea.

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    sa ai parte numai de succes in a-ti recupera fetita
    pupici si sa ne mai anunti si pe noi ce ai facut
    multa bafta si cu incredere in Dumnezeu vei reusi.

Floricica Nou Venita riana 81's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2007
    Postari in forum
    23
    Am urmarit si eu povestea ta. Alltimees, iti tin pumnii! sa ne dai vesti bune!abia astept ziua in care o sa ne anunti ca ai puisorul langa tine.

Floricica Nou Venita sunt mamica's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2007
    Postari in forum
    82
    m-a ingrozit cosmarul trait de tine protejeaza-ti copilul si sa sea Dumnezeu sa se termine cu bine totul,succes.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari