Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ralukypuky's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2012
    Postari in forum
    58

Zambitor Cea mai fericita mamica singura

Buna fetelor......tin sa va anunt ca am adus pe lume un baietel de 3110gr nascut la 35 de sapt....un super bebe ,am trecut prin multe inainte sa nasc si dupa...deoarece din cauza medicilor era sa imi pierd copilul....dar bebele meu a demonstrat ca e viteaj si s-a facut bine.........acum suntem acasa ,ne bucuram impreuna unul de celalat,il iubesc enorm...chiar daca sunt mamica singura nu imi pare rau de minunea mea

Floricica Novice sorina88's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2012
    Postari in forum
    574
    Superrr...felicitari ptr minunea ta, sa iti traiasca si sa fiti sanatosi amandoi sa va puteti bucura unul de altul!pupici

Floricica Nou Venita mihaono's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2012
    Postari in forum
    136
    felicitari si sa iti dea Dumnezeu putere sa il cresti si sa fiti amandoi sanatosi.Asta e tot ce conteaza.Cu bune cu rele viata merge mai departe si nici nu stii ce bucurie este cand il vezi pe bebe zambind, gangurind si mai apoi spunand cel mai frumos cuvant din lume "MAMA"

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Felicitari pentru bebe,iti doresc multa multa sanatate tie si puiului tau!

miki00
    Guest
    Felicitari din suflet!!!! Capul sus, nu s-au terminat barbatii, undeva e si cel care te merita ! Ai toata viata inainte, acum ai un motiv serios pentru care sa traiesti,sa lupti si sa te bucuri de viata. Fii curajoasa si infrunta greutatile care vor veni cu maturitate .Ti-am mai spus eu, ce nu te doboara te intareste.

Floricica Avansata andragrig's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2011
    Postari in forum
    1.597
    De cand am citit titlul topicul mi-am dat seama ca tu esti.... Felicitari mamico si felicitari si bebitului ca e un invingator ai si de ce sa fi cea mai fericita pt ca ai langa tine cea mai mare minune de la Dumnezeu. Capul sus si sa fi puternica

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    uiiiii!!!! m-am emotionat si eu cand am citit!!!! sa fiti sanatosi si fericiti si sa va bucurati de fiecare moment impreuna! nu exista dragoste mai mare si sentimente mai intense decat cele dintre mama si copil... ma bucur mult ca sunteti bine !!
    Modificata de snowdance22; 08.02.2013 la 20:49:02.

Floricica Nou Venita Andrutzza24's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2012
    Postari in forum
    50
    felicitari !! multa putere sa iti cresti bebelul , sa fiti sanatosi amandoi , si cu Dumnezeu inainte treceti peste toate !!

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Felicitari!! Sa pui o foto, sa vedem si noi minunea mica. Da, doctorii.. Vechea poveste.. Bine ca ati avut noroc amnadoi si s-a nascut cu bine, ati trecut cu bine si peste incercarea asta. Inca o data, felicitari!! Sa va bucurati unul de altul si sa te bucuri si tu de tot ec aduce darul de a fi mama..
    Chiar in clipa asta, tati se joaca cu Andrei, care, la 1 an jumatate, chicoteste si fuge sa nu il prinda tati..

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    felicitari, raluky, te admir pentru puterea ta si duiosia care se citeste in cuvintele tale! sa fii sanatoasa si sa te bucuri de minunea ta! asteptam pozeee

sadia
    Guest
    Ai vazut ce minune ai langa tine.?Toate panzele sus!!!!!!!!!
    Iti doresc multa putere draga mea,si stiu ca o sa ai.....dar daca o sa mai ai ceva nevoie de energie noi suntem aici alaturi de tine.
    Felicitari si sa fiti sanatosi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari