Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    nu cred ca a citit ce s-a scris ca de la inceput a luat-o cu nu stiu ce rautate si chestii din astea...

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Citat Postat de larisa_82 Vezi mesajul
    Doamne cata rautate...sunteti mame?sa fereasca D-zeu pe careva de senzatia ca cineva ar vrea sa-ti ia copilul.O inteleg perfect, e foarte greu eu am castigat cand mi se zicia'' fetita tu pleci, copilul ramane ca-i al meu'' si nu m-am lasat, acum se roaga ei de mine sa-i las sa vada copilul..ha, D-zeu nu doarme.Parerea mea cere ajutor la protectia copilului pt ca sigur au cum sa te ajute, ei merg pe premiza ca, copilul trebuie sa stea langa mama si asa e, ea il merita pt ca i-a dat viatza, capul sus si cu D-zeu inainte

Ha? A sustinut cineva ca trebuie sa isi lase copilul? Unde vezi rautatea?
    Parerea mea este ca ar trebui citite cu mai multa rabdare postarile inainte de a fi "justitiari"
    Modificata de ioanabalescu; 30.01.2013 la 17:16:00.

Floricica Novice cristinag's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2006
    Postari in forum
    390
    Mai fetelor, Carmen a mai postat pe undeva? a reusit sa faca ceva? Eu i-am trimis adresele unor centre, dar nu a mai zis nimic.........Oricum ar fi bine daca s-ar lipi cele 2 topicuri

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari