Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita stelaaly's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2011
    Postari in forum
    22

Rusinos Sfintii nostri

Buna fetelor....stiu ca nu am intrat bine in topicul care trebuie dar........am si eu o curiozitate mare: care sfant il simtiti aproape de sufletul vostru si care nu v-a lasat la greu? Si care a facut minuni pentru voi? Multumesc...nu va supi

Floricica Nou Venita AyanaMariaNesibe's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.06.2011
    Postari in forum
    113
    Interesant. Cred ca pe mine, de undeva de sus, ma pazeste Maica Domnului. Minuni? Au fost multe. Toata viata am fost incercata, mai mult sau mai putin. Dar de fiecare data cand sunt pe marginea prapastiei, cand toate socotelile dau zero, o mana ma scoate intotdeauna, ca printr-o minune. Este unul din motivele ptr care pe fetita mea o cheama Maria. Ea a fost minunea mea cea mai mare. Si faptul ca este sanatoasa si f cuminte sunt daruri de nepretuit. Pot relata multe despre minunile din viata mea, dar nu dispun de timpul necesar acum.Poate data viitoare. Credeti si va veti vindeca!

Floricica Nou Venita ungureanuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2011
    Postari in forum
    23
    Sunt multi sfinti cunoscuti si necunoscuti si poate si in zilele de astazi se afla printre noi sfinti - e posibil! In primul rand e Maica Domnului si apoi ceilalti...toti sunt sfinti, si toti fac miracole care exista, dar nu toata lumea le percepe astfel pentru ca unii au alta gandire si este normal pentru ca suntem diferiti. Domnul ne-a facut diferiti si tocmai de aceea avem si pareri diferite.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari