Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata madaroxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    Buna seara dragelor!!!Dupa cum stie toata lumea mai e putin si vine mosul??Mai devreme am vazut o strire in care copiii isi faceau scrisoricile catre mosul.......si mi-am adus aminte ca si Luca are una in care cere"tatunul(craciunul pe limba lui)...ten(tren).....obo(robotei)...bomboani(bombonici)"!!!
    Copilasii vostri au cereri???Hai sa le postam ca poate le vede Mosul mai bine!![craciun fericit][saniuta]

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Hi hi hi.Am fost pe aceiasi lungime de unda.Am vrut si eu sa fac aceasta propunere.
    Baietelul meu cel mare are o lista lunga pentru Mosu...un tir,o macara,multe multe dulciuri si un leptop...Pana acum ca pana de craciun lista mai infloreste.[saniuta]

Floricica Novice salaicristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    531
    Baietelul meu are o lista scurta doar uburi(cuburi),brumbrum(masinuta),si coco(ciocolata),poate ca doar atatea stie sa pronunte,ar vrea el mai multe sigur...

Floricica Nou Venita rodycasa's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2009
    Postari in forum
    3
    fetita mea fiind mai mare nu mai vrea jucarioare vrea reviste si fustite cizmulite neaparat roze

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    Sunt curioasa care copil nu-si doreste dulciuri?!?!?Mai ales ca ei primesc dulciuri mai tot timpul....nu stiu de ce isi mai doresc si de la mos???Poate cred ca le aduce ceva mai special?!?[dulciuri][dulciuri][dulciuri]

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    Luca de cate ori ma aude vorbind la telefon,crede ca vorbesc cu "craciunul"si sa ii zic sa ii aduca "bomboani"!!!OFFF........e mortal..

Floricica Nou Venita flo09's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2009
    Postari in forum
    14
    al meu este destul de mare are16 ani si credca nu se mai pune problema de scrisorica si fetita este prea mica 1 si5 luni

Floricica Nou Venita carmendia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2008
    Postari in forum
    284
    desi timpul trece foarte repede inca nu am abordat tema "cadouri de Craciun". la noi scrisorica pentru Mos se face mai tarziu pentru ca pe 23 Nov. este ziua lui de nastere, apoi vin Sf. Andrei si Mos Nicolae cand va primi multe cadouri. Lui Mos Craciun nu-i prea raman multe de adus dar sigur se mai gaseste cate ceva.

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    Luca abia pe 12 decembrie face 2 ani.........iar cum mos.nicolae nu ni se infatiseaza in desene,carti si alte cele......baiatul meu a invatat de mos Craciun!.....si cum mos craciun a aparut prin reclame si filme ,vrea si el sa vina zilnic mosu'!!!!
    Oricum gaseste zilnic cate ceva de adaugat la lista!!!Din capul listei nu lipsesc bomboanele!!!

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    fata, la cate bomboane mananca o sa-l insori stirb (daca o sa-l ma ia careva de barbat)

Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    pai de aia e obsedat de bomboane,ca nu ii prea iau!!!
    iar de dinti,trec cu el pe la strehaia si poate primesc un galben sa ii fac "ginti"de aoleuuuuu!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari