Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita sinzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46

Postare Nasa

buna fetelor am si eu o intrebare..voi fi nasa sambata ...finii mei fac toate pregatirile ..adika prajituri taietei de supa..si nu mai stiu dar prajituri mai mult ...le face acasa dar nunta va fi intr-un locar...si VROIAM SA STIU DACA TB SA MA DUC SA AJUT SI EU????????????????????????SA SPECIFIC ,NU MAU CHEMAT SI VROIAM SA STIU DACA TB SA MA AUTOINVIT>>>>>>

iubytzik22
    Guest
    Sanzi din cate stiu eu ...nu trebuie ....adik cel putin la mine tot asa am facut a doua zi la ciorba de potroace noi....si nu ne-au ajutat nasii cu nimic...

Floricica Nou Venita sinzi's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2010
    Postari in forum
    46
    asa stiam si eu ..si nu ca nu ias ajuta ...dar acolo sunt o mie si o suta de ajutoare iar mie mie cam greu cu fetitza sa o las cu sotul mai ales ca el pleaca dimineatza la 6 si vine seara aproape la 6...eu am zs ca nu ma duc......ca nu mau chemat...(daca sora ei care nu e maritata se plimba)atunci sa ma duc eu cu fetitza

Floricica Nou Venita danaalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.10.2010
    Postari in forum
    2
    buna ziua tuturor....sunt noua si in cautare de noi cunostinte....dar mai ales de finuti:)) caut pe cineva sa botez fara prea mari pretentii k nu sunt fff bogata dar imi doresc din suflet sa am un finut sau o finuta....toate prietenele mele sunt casatorite iar copii lor sunt botezati de nasii de cununie1Eu sunt cununata dar nu religios....cine doreste adresa mea de mail este fatuknebuna@yahoo.com sau danamatache@hotmail.it multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari