Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alec55a's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2009
    Postari in forum
    72
    Buna!

Incet, incet se apropie si Mos Nicolae. Voi ati facut deja cumparaturile sau v-ati gandit ce o sa le luati prichindeilor vostri/familiei? Ce magazine recomandati? Cam ce buget "alocati" pentru cadourile de Mos Nicolae?

Floricica Nou Venita littlelory's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2009
    Postari in forum
    82
    Inca nu m-am hotarat, dar pentru inceput am vazut niste plusuri frumoase, antialergice, la un magazin din mall vitan. Cel mai ieftin era un raton, la 100 de lei, dar se vedea calitatea, avea o super blanita.

Celelalte, care erau mai scumpe, cantau sau aveau alte functii. Foarte dragute. Mai astept idei!

Floricica Nou Venita littlelory's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2009
    Postari in forum
    82
    Rectific, "City mall", cel de la eroii revolutiei.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Eu nu am inca un prichindel al meu, dar am o nepotica tare draga pe care sigur nu o sa o sara nici Mos Craciun, nici Mos Nicolae.

Cred ca Mos Nicolae se va rezuma la ceva dulciuri, fructe si o jucarioara mititica, dar asta si pentru ca e si ziua ei de nastere pe 1 decembrie, deci primeste cadouri unul dupa altul in luna decembrie.

Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806
    La sotul meu, care cred ca se bucura mai constient de Mos Nicolae, ii voi pune in ghete o pereche de sosete, un deodorant fain de la Yves Rocher si o mica felicitare, iar la bebe vreau sa-i cumpar o minge din aceea cu tepi de cauciuc, cred ca i-ar placea. Eu mi-am primit deja cadoul, o pudra noua, asa ca nu mai caut in ghetute anul asta. Poate ca Mos Nicolae sa va gandi ca mai merit ceva, dar astea sunt doar sperante...

Floricica Nou Venita alec55a's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2009
    Postari in forum
    72
    Eu, ca de obicei, le voi lasa pe ultima suta de metri...dar cred ca o sa incerc prima oara in mall-ul acela nou deschis de la Cotroceni. Cat priveste ce anume o sa cumpar, inca nu am idee, dar sper sa-mi vina inspiratia pe parcurs.

In schimb stiu ce vreau sa primesc. Am pus ochii pe o pereche de cizme de toata frumusetea .

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Si eu sunt in super pana de idei ce sa ii cumpar lui Edi mai ales ca este "primul Mos Nicolae". Ma gandeam sa ii cumpar o jucarioara si probabil un desert de la Humana ca el e prea mititel inca pentru dulciuri

Floricica Cu Vechime cristinica26's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.06.2008
    Postari in forum
    5.948
    eu i-am luat lui Aandrei o jucarie educativa Simba, am pus mai jos linkul
    am luat-o din carrefour la promotie

Jucarie

Floricica Avansata aureliastav's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2008
    Postari in forum
    2.075
    buna fetelor!!
    la noi Mosu Nicu' a venit mai devreme, dar va veni cu siguranta si atunci...asa k pregatim toate ghetutele sa vedem ce pune mosu..
    eu i-am luat Arianei un urs winnie pooh calarind un cal, si se balanseaza...si are 40 melodi!!! dar mai o idee ce vreau sa ii cumpar..o pianina cu ferma vesela...k ii place tare mult sa butoneze si sa auda diverse sunete..

Floricica Avansata madaroxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    eu i-am luat lui luca un joc cu unelte,de construtie......dar l-a zarit in masina si a trebuit sa i-l dau!!!acum caut alt cadou.....poate ceva de la mickey mouse,ca ii place ffff mult!!!
    pentru noi inca nu stiu cu exactitate:eu vreau o vopsea de par si un masaj.........sotului nu am idei:probabil vreo 2 -3 cutii cu bomboane de ciocolata l-ar satisface!!!

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    La noi in fam traditia e ca de Mos Nicolae sa primim doar dulciuri si fructe, dar mai scapa pt. cei mai mici si cate o jucarie.
    Sotul meu e Nicolae si o sa-i pun in ghete un LCD, sa vedem cum incape!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari