Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita gabi.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    LA MULTI ANI, dragi mamici azi de ziua noastra!

Sa fim sanatoase si puternice pt ca acesti pui de oameni depind noi! Haideti sa le oferim ce e mai frumos si ce e mai bun!

Floricica Nou Venita gabi.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.02.2008
    Postari in forum
    215
    Obiceiul pe care ar trebui sa il impamantenim de Ziua Mamei ar trebui sa fie mai degraba o dorinta: aceea de a fi mai bune pt copiii nostri, ei se bazeaza pe noi.Faceti-va singure cadouri de 8 Martie, iar dc nu aveti posibilitatea, oricum avem cele mai frumoase cadouri pe care o femeie la poate primi: COPIII nostri.Ei sunt minunile din viata noastra care ne implinesc, ne iubesc neconditionat si ne ofera cele mai frumoase cadouri: un zambet, un gangurit, un pas, apoi primele cuvinte....Mie mi se umple sufletul de bucurie cand ma gandesc la ele si ii multumesc Lui Dumnezeu ca ma pot bucura de ele in fiecare zi.

Floricica Nou Venita iuliar's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2009
    Postari in forum
    2
    Pe Gabriel il doream mult si a aparut in viata mea cand ma asteptam mai putin. Pierdusem 3 sarcini in ultimii ani si la 42 ani, multi spun ca e nevoie de mult curaj ca sa iei o asemenea hotarare.Celalalt copil al meu are o problema de sanatate dar el este sanatos desi a aparut pe lume la 8 luni si 3 zile. Prin aceste randuri vreau sa arat cat de deosebit este el pentru mine. Cu 19 ani mai mic decat sora lui, copil plin de viata, linistit, atent la tot ce e in jurul lui, receptiv, asculta muzica, danseaza si sta cuminte cu bunica in fiecare zi pana vin eu. Desi nu are 2 ani am reinceput serviciul deoarece necesitatile sunt multe. Acest copil a venit sa-mi fie curcubeu pentru fiecare furtuna, zambet pentru fiecare lacrima, binecuvantare pentru fiecare pas, promisiune pentru fiecare grija si raspuns pentru fiecare intrebare. Ce bucurie poate fi mai mare?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari