Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita MOTANIK_23's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2011
    Postari in forum
    238

8 martie

E ziua ta mamico
    In dar ti-am adus inima,
    Si crede-ma mamico,
    Un dar mai frumos nu se putea!
    La multi ani tuturor mamicilor, tuturor femeilor...Haideti azi sa ne simtim mai frumoase ca oricand, mai speciale si mai iubite si totusi sa nu ne limitam si sa fim asa in fiecare zi! O primavara frumoasa, plina de iubire si dragostea celor dragi voua!

mada_lyna
    Guest
    multumim frumos pt urari. si eu as vrea sa va zic tuturor, atat celor care sunt mamici in devenire, cat si aspirantelor la acest maret titlu, dar mai cu seama celor care deja sunt mamici,La multi ani de ziua mamei!
    si la fel ,doresc sa urez la multi ani tuturor femeilor, indiferent de statutul social sau de varsta!
    La multi ani si mamicilor noastre, fara de care nu am fi existat!
    sa aveti o zi plina de distractie, flori si pupici , de la barbatii si barbateii din vietile voastre.

LA MULTI ANI!

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    La multi ani,dragi mamici ...va doresc o zi plina de surprize(placute),plina de iubire si de emotii !Sa fiti fericite ,iubite si ocrotite azi si toata viata va pup !

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    De 8 martie iti uram o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea noastra prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei ce vestesc venirea unei noi primaveri! La Multi Ani tuturor mamicilor !!!

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    La multi ani tuturor mamicilor si mamicilor lor!Sa aveti o zi senina.Aseara a fost serbarea de 8 martie la Eliza.Au fost momente emotionante in care mamicile aveau lacrimi in ochi mai ales cand copii le spuneau poeziile uitandu-se in ochii lor si al sfarsit spuneau: mamico, te iubesc!Pur si simplu nu te puteai abtine.A fost frumos.

sma
    sma este offline.
    Floricica Nou Venita sma's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2010
    Postari in forum
    32
    La multi ani! Va doresc o primavara frumoasa plina de bucurii si multa sanatate!!!

Floricica Nou Venita feel's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2011
    Postari in forum
    28
    La multi ani dragi mamici! si eu m-am trezit in cap cu acelasi cantecel spus de motanik_23 :))..asa ca voi continua:
    "Am vrut sa-ti culeg o raza
    De sore , sa-ti prind in par,
    Dar tu stralucesti mai tare
    De dragoste si dor"
    E ziua ta mamico!!!...bucura-te de acesta zi minunata alaturi de cei dragi tie si mai ales alaturi de puiutul (ii) tau(i).

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Fie ca ziua de 8 Martie sa va aduca toata lumea la picioare, zambetul pe buze si toata fericirea de pe pamant,La multi ani!!!

Floricica Novice laura_adi's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2011
    Postari in forum
    341
    LA MULTI ANI MAMICI! sa fiti sanatoase si frumoase si copii mereu ferciti.....

Floricica Nou Venita Nikki's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2012
    Postari in forum
    148
    La multi ani mamici!!!!!!! Multa sanatate,fericire si primavara sa va intre in suflete!

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    La multi ani mamici! Va doresc o viata fericita alaturi de copiii vostri!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari