Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Novice admin's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    508

Ziua 10: Participa la Marea Provocare a Primaverii si castiga!

Bine ati venit la cea de-a zecea zi din Marea Provocare a Primaverii pentru membrele comunitatii Copilul.ro!

Sarcina zilei de azi este: Scrie un mesaj pentru o femeie speciala din viata ta! Fie ca este vorba de mama, de sora sau de o foarte buna prietena, cu toate avem in viata noastra femei pe care le apreciem si le iubim. Scrie un mesaj pentru o femeie speciala si posteaza-l pe acest topic! Daca ai mai multe femei la care tii poti posta mai multe mesaje!

Inspiratia zilei!

O floricica, fie ea incepatoare sau veterana, care a postat in toate cele 10 topice ale competitiei, va castiga premiul oferit de Uriage.

Click aici pentru a vedea sarcina de ieri!

Click aici pentru a incepe competitia de la inceput si pentru a afla celelalte provocari zilnice!

Toti castigatorii vor fi anuntati luni.

Floricica Nou Venita cristinap's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2009
    Postari in forum
    39
    Draga maicuta, iti urez multa sanatate si putere, iti multumesc pentru tot ceea ce ai facut si faci pentru mine. La multi ani si surorii mele Ana, care astazi isi serbeaza si ziua de nastere. Iti multumesc draga surioara ca mereu ai fost si esti alaturi de mine. Va iubesc!
    Ii urez si sotului la multi ani, pentru ca astazi este si ziua lui de nastere. Se intrevede o petrecere faina in familie.

Floricica Nou Venita emilia77's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2013
    Postari in forum
    24
    Draga mea mama, iti urez o primavara frumoasa si itit multumesc pentru toate momentele in care ai fost si esti alaturi de mine....pentru toate noptiile nedormite ( acum stiu ce inseamna avand si eu un copilas ),pentru toate bucuriile pe care mi le-ai oferit si grija care inca mi-o mai porti ! Te iubesc mama mea scumpa ! LA MULTI ANI !

floloredana
    Guest
    Scriu si sterg....Nu pot decat sa zic...Iti multumesc iubita mama!

Floricica Nou Venita ankutzy's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2012
    Postari in forum
    18
    Sora mea scumpa, astazi iti urez un sincer "La multi ani!" si multa sanatate tie si bebelusei pe care o aduci pe lume in acesta zi. Sa fie sanatos si sa te bucuri de el la maxim.

Floricica Nou Venita anfreutza8520's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2012
    Postari in forum
    20
    Draga mea mama,

Esti tot ce am mai valoros pe lumea asta. Esti exemplul meu in viata si mi-as dori sa fiu macar un sfert din mama, sotia, bunica si femeia care esti tu. Ai trecut prin greutati zambind si tot zambind ai trecut si peste greselile noastre. Te iubesc!

Floricica Nou Venita anfreutza8520's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2012
    Postari in forum
    20
    Surioara mea frumoasa, indiferent cati ani vom avea vei ramane mereu printesica si surioara mea mai mica. Voi incerca sa te protejez si sa te feresc de rele. Te iubesc!

Floricica Nou Venita bebekarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.12.2012
    Postari in forum
    31
    Draga mama, abia dupa ce am devenit si eu mama am inteles cu adevarat cu cata grija, daruire si dragoste ne-ai crescut iau acum este randul meu sa te iubesc neconditionat!
    Va doresc o zi minunata!
    Imagini atasate

Membru inregistrat la
    09.12.2012
    Postari in forum
    31
    Draga surioara minunata, mi-ai fost mereu un exemplu bun, am invatat mereu de la tine numai lucruri frumoase, cand ma gandesc la tine vad zambetul tau plin de caldura si dragoste! Esti ca a doua mama pentru mine si te iubesc enorm!!! Si asa cum scrie intr-unul din cadourile primite de la tine: "Cel mai bun lucru in a avea o sora, este ca vei avea mereu alaturi o prietena"

Te iubesc!

Membru inregistrat la
    09.12.2012
    Postari in forum
    31
    Prietena mea Simona, nu-mi vine sa cred cand ma gandesc ca ne stim inca din primele luni de viata...30 ani in care am strans multe amintiri frumoase, stim totul una despre cealalta, imi esti ca o sora si te iubesc foarte mult!

Membru inregistrat la
    09.12.2012
    Postari in forum
    31
    Geanina,23 ani de prietenie au trecut ca fulgerul. Parca mai ieri eram pe bancile scolii si completam oracole sau ne faceam temele impreuna. Nu ne-am despartit nici macar la locul de munca :). Te iubesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari