Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 44
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    dragi prietene, m-am gandit sa lasam topicului Timp pentru sport locul lui pe care il are acum (asa cum e normal) si sa continuam sa postam aici in legatura cu dieta pe care ne-a propus-o mihaelarascu! sper ca nu a fost o idee rea...

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Anca, eu una subscriu. cum mai stati cu dieta?

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    ioana, binisor! azi m-am cantarit si am mai dat jos aproape 1 Kg si jumatate... no comment! am sarit putin calul, am recunoscut, si se cunoaste! nu faceti ca mine! nu sunt bucuroasa de "performanta", dar nu ma las!

Floricica Debutanta miky26's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.02.2008
    Postari in forum
    736
    buna fetelor
    Sunt la a 8-a zi de dieta si ma simt foarte bine.Nu m-am cantarit pana acum, dar ceve ceva tot am dat jos.

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    Chiar daca e topic nou, voi intra si aici, asa cum am spus, sa va fac galerie.
    Succes fetelor intr-o noua zi de dieta.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Multumim Alexandra! Eu am zile cand sunt satula de dieta si zile in care sunt asa de obisnuita incat nici nu mai bag in seama mancarea. Succes fetelor!

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    cum merge dieta, fetelor? nu mai posteaza nimeni? athena, deriana? celelalte? sau sunteti afara, profitati de vremea frumoasa? a propos de vremea de afara, mie cu caldura asta mi se face mereu pofta de inghetata....

stefaniajohansson
    Guest
    gabrygabry..poate ai auzit si tu de sorbet..e o inghetata fara lapte..doar fructe, zahar si apa..ma gandesc ca ar trebui sa poata fi facuta si cu indulcitor..macar sa-ti satisfaci putintel poftele..la ziua de fructe ma gandesc ca ai putea sa incerci..daca gasesc reteta iti trimit mesaj..

stefaniajohansson
    Guest
    am gasit..dar tre sa o traduc din germana..dureaza numai putin[floare galbena]

stefaniajohansson
    Guest
    2 portii

0,5 dl apa
    zeama de la jumatate de lamaie
    1 lingurita coaja de lamaie rasa (doar daca iti place)
    180 gr piersici
    1/2 lingurita de zaharina fluida

se baga toate in mixer si se face o spuma care se baga la congelator..in caz ca nu ai masina d einghetata ;P
    se scoate din ora in ora (poti si mai des, daca ai chef) si se amesteca bine, ca sa nu se formeze cristale de gheata

POFTA BUNA

si spor la slabit

stefaniajohansson
    Guest
    si cred ca poti incerca cu mai multe fructe..zmeura, afine, mango..in general cele mai puternic parfumate

+ Raspunde
Pagina 1 din 44
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari