Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ElenaMihaescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2010
    Postari in forum
    14

A slabit cineva cu Ecofit?

Printre mamicile sau utlizatoarele de aici, e careva care imi poate recomanda acest produs? Am citit tot felul de opinii pe forumuri, dar majoritatea sunt reclame pro sau contra din partea diversilor distributori. Multumesc mult

stefaniajohansson
    Guest
    buna! din principiu sunt impotriva oricaror pastile, picaturi, pudre, shakeuri, batoane samd menite sa "slabeasca"..pt ca slabitul nu se face pe o cale naturala..
    ecofit contine benzoat de sodiu
    E211 - Benzoat de sodiu - Slabute.ro

Floricica Nou Venita cris_01's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    150
    Eu am luat Ecofit si am slabit aproximativ 9kg,dar picaturile s-au terminat mai repede chiar daca eu am respectat indicatiile si nu am luat mai multe!Pe perioada cat le-am luat am tinut si regim,asa ca nu stiu cat am slabit de la pastile si cat de la dieta!
    M-am ingrasat dupa aceea 4kg,dar asta din vina mea,nu am fost atenta la ceea ce am mancat!
    Una peste alta nu cred ca merita,costa destul de mult si nu slabesti atat cat spun ei!

Membru inregistrat la
    05.07.2010
    Postari in forum
    14
    Multumesc mult pt raspuns. Sunt inca indecisa daca sa iau sau nu. Si eu sunt de parere ca doar o dieta corecta si sportul pot duce la scaderea in greutate, dar as fi vrut ceva ce sa ma ajute la diminuarea poftei de mancare...Asta e problema la mine.

iubytzik22
    Guest
    Elena daca stii ce sa mananci si cum sa mananci nu ai cum sa te ingrasi...doar daca mananci seara ....in rest daca tii cont de o alimentatie sanatoasa si de miscare nu ai cum sa te ingrasi......cat despre scaderea poftei de mancare nu stiu cat de mult te ajuta sa slabesti...eu mananc toata ziua bn uneori mai sar calul si nu mananc chiar atat de sanatos ...insa seara dupa 7 nu mai mananc deloc.....beau apa sau imi fac un ceai atat de sete dar nu de foame......

Floricica Nou Venita cris_01's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    150
    Nu iti taie pofta de mancare,mie imi era mereu foame dar ma fortam sa nu mananc!Din punctul meu de vedere nu merita aceste pastile si picaturi,din aceasta cauza nici nu le-am mai luat a doua luna!

Membru inregistrat la
    05.07.2010
    Postari in forum
    14
    Ok, multumesc mult pt opinie. Ma gandeam eu ca sunt apa de ploaie...Pe net sunt si pareri pozitive, dar nu stiu de ce am impresia ca sunt postate de catre distribuitor. Aici pot avea incredere.

Floricica Nou Venita Madalina2021's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.10.2011
    Postari in forum
    2
    Buna seara!Spre surpriza mea ecofit da rezultate.L-am luat o luna si la fel am avut probleme cu picaturile ca nu mi-au ajuns pentru ultimele 5 zile.
    Am mancat sanatos,fara dulciuri ,grasimi si alte prostii ,dar oricum nu mananc deobicei aceste lucruri si am avut 3 mese pe zi.Am slabit 10 kg si m-am mentinut destul de bine pana acum ,asta si pentru ca nu mananc bombe calorice ,mananc absolut normal.Eu cred ca m-a ajutat enorm ecofit,adica da rezultate,ajuta foarte mult in procesul de ardere si in plus e natural eu nu am avut nici o reactie adversa de la el.Pe mine m-a ajutat,dar daca poti slabi printr-un regim de viata sanatos si sport e foarte bine .

Floricica Nou Venita Madalina2021's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.10.2011
    Postari in forum
    2
    Am inteles ca nu au distribuitori ,eu l-am luat de pe siteul lor, si mi-au zis ca nu lucreaza cu distribuitori,ei vand exclusiv.

Floricica Nou Venita mily3000's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2012
    Postari in forum
    1

ecofit

Buna. Vad ca ceva timp nu se mai scriu mes pe forumul asta. Eu de miine incep tratamentul ecofit si va voi spune daca real este efectiv. Pa

Floricica Nou Venita Anto.Barbu774's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2014
    Postari in forum
    1
    Din pacate iti pot spune ca am luat pastilele si picaturile Ecofit si nu am reusit sa dau jos nici macar 1 kg. Sunt pacaleala ca toate celelalte medicamente minune de slabit. M-am convins ca nu exista asa ceva.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari