Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Saloane de infrumusetare recomandate de voi

Vizita la salonul de infrumusetare, oricat de rara este, reprezinta momentul de rasfat pentru orice femeie, pentru ca acolo fie ca ne tundem, ne coafam, ne facem manichiura sau pedichiura, samd, ne simtim bine si suntem rasfatate.

Recomandarea mea este un salon de infrumusetare care este localizat in zona Favorit, este un coafor "de stat" unde de fiecare data cand am mers sa ma tund am plecat foarte multumita iar preturile sunt ok, ultima data am fost acum 3-4 luni si un tuns era 25 de lei. Din pacate pentru mine este mult prea departe si cum timpul este o problema, trebuie sa caut altceva, mai aproape de casa.

As avea nevoie deci de cateva recomandari pentru saloane de infrumusetare din sectorul 3 zona Dristor - Salajan dar si recomandarile voastre generale despre saloane de infrumusetare din toata tara.

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    25 de lei numai un tuns mi se pare mult
    Eu am unul aproape de casa, de care sunt multumita si la preturi relativ ok.
    De exemplu un tuns, vopsit, spalat ,coafat la par mediu este 90 Ron.
    Studio Tara ii spune si este pe strada zizin (zona mall vitan)

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Ioana eu credeam ca e ok pentru ca din ce mai vazusem in alte parti era la fel sau chiar mai mult, dar din cate im spui tu se poate si mai bine , unde mai exact langa Mall Vitan ca eu stau prin zona - relativ - si sunt hotarata sa ma tund

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    Vizita la salonul de infrumusetare, oricat de rara este, reprezinta momentul de rasfat pentru orice femeie, pentru ca acolo fie ca ne tundem, ne coafam, ne facem manichiura sau pedichiura, samd, ne simtim bine si suntem rasfatate.

Recomandarea mea este un salon de infrumusetare care este localizat in zona Favorit, este un coafor "de stat" unde de fiecare data cand am mers sa ma tund am plecat foarte multumita iar preturile sunt ok, ultima data am fost acum 3-4 luni si un tuns era 25 de lei. Din pacate pentru mine este mult prea departe si cum timpul este o problema, trebuie sa caut altceva, mai aproape de casa.

As avea nevoie deci de cateva recomandari pentru saloane de infrumusetare din sectorul 3 zona Dristor - Salajan dar si recomandarile voastre generale despre saloane de infrumusetare din toata tara.

Pentru tuns si vopsit merg la salon Anda la piata Iancului, iar cosmeticiana mea este la salon Narcisa (reper statuia la Salajan) care face parte din lantul Igiena.

Floricica Nou Venita dorothy's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    35
    Ce subiect dragut!

Eu merg la Abbate. Au mai multe saloane in Bucuresti si mi se par super profesionisti. Si la ei e tot 25 lei un tuns, dar nu mi se pare scump, avand in vedere ca angajatii de acolo chiar isi fac bine treaba. Adica... mergeam pana de curand la un salon de cartier in Bucuresti si era 12 lei tunsul, intr-adevar, dar... nu pot spune ca eram multumita. Acolo as mai merge doar asa sa-mi mai tund varfurile, dar pentru o oarescare schimbare - no way! Mi-am facut (impropriu spus) un breton la salonul asta de cartier, dar nu am fost multumita de nicio culoare. Mai exact: m-am intors acasa si l-am tuns eu asa cum imi doream...

Pe scurt: recomand salonul Abbate - curat, pare de fita, dar preturile sunt ok, oameni primitori, care iti vorbesc frumos, se respecta programarile... Numai plusuri, zic eu. Va las si un link: A B B A T E s a l o n

Floricica Nou Venita baby_smurf's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.05.2011
    Postari in forum
    20
    Citat Postat de dorothy Vezi mesajul
    Ce subiect dragut!

Eu merg la Abbate. Au mai multe saloane in Bucuresti si mi se par super profesionisti. Si la ei e tot 25 lei un tuns, dar nu mi se pare scump, avand in vedere ca angajatii de acolo chiar isi fac bine treaba. Adica... mergeam pana de curand la un salon de cartier in Bucuresti si era 12 lei tunsul, intr-adevar, dar... nu pot spune ca eram multumita. Acolo as mai merge doar asa sa-mi mai tund varfurile, dar pentru o oarescare schimbare - no way! Mi-am facut (impropriu spus) un breton la salonul asta de cartier, dar nu am fost multumita de nicio culoare. Mai exact: m-am intors acasa si l-am tuns eu asa cum imi doream...

Pe scurt: recomand salonul Abbate - curat, pare de fita, dar preturile sunt ok, oameni primitori, care iti vorbesc frumos, se respecta programarile... Numai plusuri, zic eu. Va las si un link: A B B A T E s a l o n
    Si eu am auzit numai lucruri bune despre ABBATE am 2 prietene care merg frecvent acolo si sunt foarte multumite. Eu pana acum mergeam la un salon din cartier, ca mergeam doar pentru scurtat varfurile insa acum vreau sa fac o schimbare mai radicala si cred ca o sa merg si eu tot acolo.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Oaaau! Vorbiti de Abbate? Ma inscriu!

Nu demult m-am tuns la ei si am fost foarte multumita. Merg la salonul de la Rosetti - Dimitrie Bolintineanu 2. Atunci m-a tuns un tip - Adi. Apoi am mers la un coafat, la Luciana si la machiaj la Diana.

Am fost foaaaarte multumita!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari