Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564

Pro sau contra operatilor estetice...

As vrea sa aduc in discutie acest subiect.....
    De multe ori suntem nemultumite de aspectul fizic pe care il avem....Un mic retus, adica o operatie estetica ar face minuni....Parerile sunt impartite.....Ce parere aveti? Considerati necesare acest retusuri? Daca ati avea posibilitatea (financiara) ati apela la o liposuctie, marire sau ridicare a sanilor, de corectare a nasului...., silicoane?
    Eu sincer, sunt mai mult pro...dar sa nu cadem in extreme....gen Marilena Nitu sau Bianca Dragusanu....
    Modificata de diana_andreea; 10.02.2011 la 19:12:15.

iubytzik22
    Guest
    Eu sunt pro in cazuri grave..accidente, chestii de-astea in rest prefer naturalul....Singura chestie pe care mi-as face acum ar fi sa scap de vergeturi si atat...in rest sunt multumita de cum arat

Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Pai, Iubi....vergeturile sunt naturale...nu e accident ...:))
    Eu mi-as face o lipoabsorbtie, mi-as mici un pic sanii si mi i-as ridica.Sotului i-as opera deviatia de sept......Pe urma am fi exact ca Brad Pitt si Anjelina Jolie de Romania...pe cuvant de onoare...

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Eu vreau sa-mi ridic sanii si sa ma epilez definitiv. Epilatul ... e cred eu realizabil intr-un viitor nu prea indepartat. Treaba cu sanii ... nu prea cred.
    Dar ... cine stie ce ne rezerva viitorul.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    si eu mas opera daca as avea banuti.mi-as micsora burtik,nu e mare dar e inestetica.atat,in rest nu as schimba nimik.dar daca as avea nevoie,sau mi-ar cere cineva un sfat ias zice sa apeleze la aceste genuri de operatii

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Citat Postat de diana_andreea Vezi mesajul
    Eu mi-as face o lipoabsorbtie, mi-as mici un pic sanii si mi i-as ridica.Sotului i-as opera deviatia de sept......Pe urma am fi exact ca Brad Pitt si Anjelina Jolie de Romania...pe cuvant de onoare...
    Andreea aceleasi op mi le-asi face si eu :)) iar deviatia de sept si putin estetic am facut-o in urma cu vreo 8 ani,.deci ma inscriu in clubul celor cu operatii estetice?

iubytzik22
    Guest
    Mai nu stiu daca sunt sau nu natural...fiindca nu toata lumea face vergeturi ci doar cei predispusi....cat despre accidente ma refer de genu am cazut mi-am spart nasu, exemplu cam stupid da nu imi vine in minte acuma, sau ai avut doamne fereste accident cu masina si ai avut probleme cu fata ....etc la de-astea ma refer eu..lucruri grave.....De exemplu eu nu mi-as pune silicoane never ever.... Sau sa fiu botoxata la nesfarsita si sa ma duc la solar....toata ziua buna ziua...sa devin o siliconata ....Si uite ca mi-am adus aminte doar burtica sa o dau jos....

Floricica Cu Vechime alexandru31's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2009
    Postari in forum
    5.678
    salut! si eu visez cateodata sa fac o operatie ca sa scap de vergeturi si sa imi schimb putin forma nasului,dar parca nu am curaj...

ce vreau sa fac,cat mai curand e operatia cu laser pentru corectarea vederii..nu am curaj dar pe viitor poate mi-l adun!!

Floricica Cu Vechime alexandru31's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2009
    Postari in forum
    5.678

Floricica Cu Vechime organza's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    7.260
    Eu chiar voi apela duypa ce nasc..si termin cu alaptatu...la refacerea sanilor...
    Eucred ca operatiile estetice sunt bune doar celor care chiarau nevie...nu de fite sau altceva.
    Si cu sanii..pai daca ii ai cat de cat ok..nu sunt super moi si lasati...nu sunt de-acord cu operatia.
    Eu ma voi opera pt ca am chiar nevoie...nu e vb ca vreau un decolteu sexy...e vb ca sunt prea lasati( asta fiind a treia nastere)..
    Off,ce sani aveam acum 9 ani...super bombe;)))..acum au explodat;)

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    eu sunt pro..fara exagerari...mi-as aranja sanii un pic,sa fie ca inainte de sarcina,nu pe post de fular...asta e cel mai mare stres al meu..aveam dotari cu care ma mandream nespus pana la 40 de ani...
    dar daca nu se poate nu-i bai..inca arat destul de bine ,nu dati cu pietre ca ma laud..
    as mai face si o liposuctie..si cam atat!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari