Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 12
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Novice anda.danila's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    Dragele mele, ce preferinte aveti in materie de parfumuri? Exita un anumit parfum care va face sa va simtiti cea mai sexy si mai seducatoare femeie din lume?

Floricica Debutanta juliana's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2006
    Postari in forum
    912
    mie imi place Tressele de la avon, il folosesc de mult timp.cdaca imi dau cu altceva sotul zice"nu e parfumul tau" s-a obisnuit cu el ii place

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    imi plac cele fresh!nu pot sa zic acum o marca...eu sunt mai mult cu cele de la oriflame:)

Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    Eu am fost fermecata de Dolce&Gabanna, rosu (nu stiu cum se numeste), pana am descoperit Angel-ul lui Thiery Mugler. Cred ca vreo 2 ani la rand nici nu vroiam sa miros alte parfumuri, atat de mult imi placea Angel. Acum folosesc Light blue (Dolce&Gabanna, ca parfum de zi, si Omnia (Bvlgary) ca parfum de seara si de ocazie, desi tot Angel ramane in topul preferintelor mele, este singurul care parca ma facea sa plutesc...

Floricica Avansata liliasi's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    1.471
    Eu am acum Omnia si crema si parfum...super miros, le-am luat de curand!Angel am avut si eu...primit cadou, dar e prea dulce pentru gusturile mele! Iar parfumul care pe mine ma fascineaza este Cerutti Image, dar nu mai gasesc....cica nu se mai fabrica! Si imi mai place NOA de la Cacharel!

Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    Lili, mie mi-a luat sotul saptamana aceasta Cerutti Image, trebuie sa-l fac cadou unei dr. stomatolog. A dat 50 euro pe el (75 ml), e sigilat, deci aici inca se mai gasesc. Si mie mi-a placut f. tare, eu am avut unul primit de la soacra-mea anul trecut de ziua mea, pe vremea cand ma avea la inima.
    Si NOA miroase bine, nu am avut dar cumnata-mea e innebunita dupa el, eu am avut de la Cacharel Eau d'Eden, dar nu am fost f. incantata. Mai imi plac mult parfumurile de la Cartier, So Pretty si Must 2 si Krizia in forma de piramida (pe care nu-l gasesc pe nicaieri la noi).

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    eu acum am de la DIOR ---PURE POISON--- care imi place mult,dar multi ani am folosit ORGANZA.

Floricica Avansata samtex's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    mie imi place giordani de la oriflame.

Floricica Debutanta camicata1976's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2006
    Postari in forum
    958
    Eu am fost cucerita din prima clipa cand l-am descoperit de 212 -Carolina Herrera.
    L-ati incercat?

Floricica Avansata dienuka87's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    Mie imi place foarte mult Littlte black dress si Pur blanca de la avon.

cristina elena
    Guest
    Eu sunt cu Oriflame dar nu am un parfum anume preferat. Am vazut ce au scris fetele pana acum si sunt niste cochete toate. Folosesc Giordani si Star ca-mi plac amandoua dar cand ma duc la un eveniment mai deosebit. In rest folosesc ROLL-ON ca de multe ori deabia am vreme si de ala.

+ Raspunde
Pagina 1 din 12
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari